Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Satış Yetkilisi Personel Alımları!

Burgan Bank Satış Yetkilisi Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank bünyesinde görev verilmek üzere PTT Kanal Yetkili Yardımcısı olarak yeni personeller işe alınacaktır. Banka personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan bu işe alımlar haberimizde detaylandırılmıştır.

Burgan Bank Yeni Personeller Arıyor

Kuveyt merkezli bankalardan olan Burgan Bank, finansal kurluşlar ve kurumsal firmalara odaklanmış bankacılık anlayışı ile Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöre kazandırdığı yeni bankacılık ürünleri ve hizmetleri ile dikkat çeken banka satış yöneticisi konumunda çalışacak olan yeni personeller aramaktadır.

Burgan Bank yeni personel iş başvurusu yapacak olan kişilerin en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olması istenirken banka tarafından 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerden mezun olmuş kişilerin tercih edileceği de bildirilmiştir.

Banka Yeni Personellerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Burgan Bank satış personeli iş başvurusu yapacak olan erkek adaylarda aranan şart askerlik hizmetlerini bitirmiş ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları şeklinde belirtildi. Diğer tüm adayların satış konusunda kendine güvenen, PTT yönetimi, bayi yönetimi alanlarında daha önce en az 2 yıl görev yapmış olması, insan ilişkilerinin güçlü olması, ikna kabiliyetinin gelişmiş olması, problem çözme konusunda başarılı olması, yoğun iş temposuna atak uydurabilecek olması, B sınıfı ehliyetinin olması, şehir içinde ve şehir dışında aktif olarak araç kullanabilecek olması, şehirlerarası ve konaklamalı yolculuklar için herhangi bir engelinin olmaması da gerekmektedir.

Burgan Bank İş Başvuruları

Burgan Bank iş başvuruları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve banka yeni personel iş başvurusu yapmak isteyen kişilere yardımcı olacak bağlantı aşağıda paylaşılmıştır. İş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru sırasında iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde vermeleri önemlidir. Burgan Bank iş başvuruları 14 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-ptt-kanal-yetkili-yardimcisi-1695825

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.