ICBC Turkey’den Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

0

Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi avantajlı kredi imkanları sağlayan ICBC Turkey, uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerinin eğitimden sağlığa, tatilden alışverişe ve benzeri gibi tüm bireysel harcamaları için ihtiyaç kredisi sunan ICBC Turkey kredi faiz oranları ise yüzde 1,27’den başlıyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları düzenlenen kredi ödeme planlarının süresine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. 12 aya kadar düzenlenen ödeme planlarında yüzde 1,37 oranında,  12 ay ile 24 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,28 oranında, 24 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,27 oranında faiz uygulanmaktadır. Söz konusu faiz oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden etkilenmemektedir. Ancak bankanın müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan ve müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayan ICBC Turkey, müşterilerine aynı zamanda ödeme planlarını kendilerinin oluşturma imkanı da sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

ICBC Turkey ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden gerçekleşmektedir.Banka şubesine ek olarak ICBC Turkey’in internet sitesinde de anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Ancak söz konusu başvurusu ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredi onayının olması halinde bireylerin banka şubelerine gidip, kredi kapsamında imzalanması gereken belgeleri imzalamaları gerekmektedir.

20.000 TL İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planı eşliğinde 20 bin Türk Lirası değerinde finansman alana müşterilerin yüzde 1,27 faiz oranı ile aylık ödeyecekleri kredi taksit tutarı 590,51 Türk Lirası, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 28 bin 344,68 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın