Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası, Müşteri Deneyimi Uzmanı Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Müşteri Deneyimi Uzmanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Albaraka Türk Katılım Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere Müşteri Deneyimi Uzmanı alımları yapacağını açıkladı.

Albaraka Türk’ün iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenip, üniversitelerin ise ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Endüstri, işletme Mühendisliği Fakültesi ya da İşletme Fakültesi bölümlerinden herhangi biri olarak açıklanmıştı.

Adayların Müşteri Deneyimi Çalışmaları kapsamında minimum 2 sene deneyim sahibi olmuş olmaları istenip, katılım bankacılığı sektöründe çalışmaya isteklerinin olması, katılım bankacılığı sektöründe kariyer hedeflerinin olması, araştırmayı ve öğrenmeyi her zaman sevmesi ve hayatının bir parçası haline getirmeleri istenmektedir.

Açılan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların veriler arası ilişkiler ile anlamlı sonuçlar üretmeleri, iş sürecini ve proje planı yönetimini en iyi şekilde yapmalarını, müşteri odaklı çalışma performansı gösterip müşteri bakış açısına sahip olmaları istenmektedir.

MS Office Programları Bilinmeli!

Banka iş başvurusu yapacak adaylarda aranan bir diğer kriter ise MS Office programlarının en iyi şekilde kullanılması, programlar hakkında bilgi sahibi olunmasıdır. Yine tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişkilerinin kuvvetli olması, her zaman sonuç odaklı çalışabilmeleri, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, proaktif ve hızlı düşünebilmeleri, programlı ve düzenli çalışmaları istenmektedir.

Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları talep edilmektedir. Başvurular 3 Aralık 2017’de sona erecek olup,  adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerdir.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın iş ilanına başvuru yapmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-musteri-deneyimi-uzmani-1757196?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.