Yapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak! Detaylar...

0
Yapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda Kahramanmaraş şubesi için Engelli Ofis Destek Yetkilisi alımlarının başladığını bildirdi.

Engelli Banka Personeli İşe Alım Şartları

Engelli Ofis Destek Yetkilisi alımları yapacağını duyuran Yapı Kredi Bankası, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir.  Ön lisans ve lisans öğrencilerinin yapacakları banka iş başvuruları da değerlendirilecek olup, adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.  Bu sebeple öğrenci adayların ders saatleri ile çalışma saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.

  • En az lise mezunu olması,
  • Dış görünümlerine özen göstermesi,
  • Prezantabl olması,
  • İnsan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli ve iyi olması,
  • Kahramanmaraş‘da İkamet ediyor olması,
  • Ekip çalışmalarında istenilen başarının elde edilmesini, ekibe uyum sağlanması,
  • Öğrenmeye ve araştırmaya her zaman istekli olması,
  • Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (engel oranı en az %40 olan) olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Detayları

Ofis Destek Yetkilisi işi kapsamında deneyimlilik aranmayıp, tüm adayların CV’lerinde engellerini tam açıklamaları, Heyet raporlarında yazan engel derecesini de yüzdesel olarak belirtmeleri istenmektedir. Adaylar, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirmeye alınacaklardır.

Başvurular ise 7 Eylül 2020 Pazartesi günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişme geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-ofis-destek-yetkilisi-kahramanmaras-2486803
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın