Burgan Bank’tan Dijital Atılım!

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, Türkiye pazarında yeni bir banka olmasına rağmen teknoloji konusunda önemli atılımlar yapmaya devam ediyor. Müşteri ve çözüm odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Burgan Bank, mobil bankacılık sistemini devreye soktu.

2017 yılı boyunca birçok başarılı finansal sonuç elde etmeyi başaran Burgan Bank, müşteri ve çözüm odaklı bankacılık anlayışı ile büyümesine devam ediyor. Bankacılık hayatında hem müşterilerinin çözümlere daha hızlı kavuşmasını sağlamak, hem de ürün çeşitliliğini sağlamak adına mobil bankacılık uygulamasını yayına alan Burgan Bank, iOS cihazlar için AppStore üzerinden, Android işletim sistemli cihazlar için de Google Play Store üzerinden hem cep telefonlarında, hem de tabletlerde kullanım sağlayacak.

Burgan Bank mobil bankacılık uygulaması sayesinde, Burgan Bank müşterileri artık haftanın her günü, her saati, diledikleri yerden mobil bankacılık uygulaması sayesinde internet bankacılığı sayesinde sunulan birçok hizmetten fayda sağlayabilecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Burgan Bank Dijital Bankacılık Grup Başkanı Ufuk Dinç, dijital alanda yapılan yatırımın geleceğe yatırım olduğuna inanan Burgan Bank’ın, 2017 yılının başı itibariyle birçok önemli adım atmayı başardığını, dijital dönüşümü bankanın stratejisinin bir parçası haline getirdiklerini, Dijital Bankacılık Ekibi’nin oluşturulduğunu ifade etti.

Açıklamalarında; odaklı pazarlama, yazılım, veri analitiği için modelleme, dijital satış kanalları ve ürün geliştirme aşamalarını bir araya getirerek Dijital Bankacılık ekibini oluşturduklarını ifade eden Dinç, bu aşamasında öncelikli olarak mevcut müşteriler ve potansiyel müşterilerin yaşamlarını kolaylaştıracak uygulamalar için, Burgan Bank’ın sistemini geliştirmek olduğunu kaydetti.

Burgan Bank Mobil Uygulamasında Hangi İşlemler Yapılacak?

Dinç, yaptığı açıklamada cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilecek olan mobil uygulama sayesinde para transferleri, döviz alımı, döviz satışı gibi temel hizmetler sunulurken, aynı zamanda kredi başvurusu yapmak ve onaylanan kredinin vadesiz hesap üzerinden transferinin gerçekleştirilmesi gibi konularda da mobil bankacılık uygulaması kullanılabilecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...