Ana SayfaKredilerZiraat Bankası 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Ziraat Bankası 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Alışverişten eğitime, sağlık harcamalarından mobilya almak isteyenlere, diş problemlerinden diğer tüm bireysel harcamalar için Ziraat Bankası, müşterilerine özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranları yüzde 1,27 olarak belirlenmiştir. Sabit faiz oranları ile kredi desteği sağlayan Ziraat Bankası, 4 yıla kadar uzanan ödeme planları sunmaktadır. Müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayan banka, şahsi ya da maddi kapsamda teminat talep etmedir. Müşterilerin krediyi geri ödeme süresince hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu çeşitli kanallardan yapılabilinmektedir. Bunlar Ziraat Bankası şubeleri, bankanın web sitesi, internet şubesi, mobil şubesi, Çağrı Merkezi ve tüm ATM’leridir. Ancak banka şubeleri haricinde yapılan diğer tüm başvuruların onaylanması durumunda müşterilerin kredi kapsamında istenilen belgeler ile birlikte banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Banka, kredi için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi istemektedir. Gerekli görülmesi halinde ek belgeler de istenebilmektedir.

20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Sunulan krediye ilişkin olarak 48 ay vadeli ödeme planı eşliğinde 20 bin Türk Lirası değerinde finansman alınması halinde aylık ödenmesi gereken kredi taksit tutarı 590,51 Türk Lirası, vade sonunda ödenmesi gereken kredi tutarı 28.344,68 Türk Lirası olmaktadır. Banka kredi dosya masrafları için temin edilen finansman miktarının azami binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. 20 bin Türk Lirası için hesaplanan kredi tahsis ücreti 100 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Bu ücret bir kez tahsil edilip, bir daha alınmamaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.