Anasayfa Banka İş İlanları ING Bank Yardımcı Personel Alımı Gerçekleştirecek

ING Bank Yardımcı Personel Alımı Gerçekleştirecek

ING Bank, iş başvurusu yapan adaylar arasından mobil satış yönetimi yetkili yardımcısı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

ING Bank, banka iş ilanı yayınladı. ING Bank tarafından yayınlanan personel alımı ilanında bankanın mobil satış yönetimi yetkili yardımcısı kadrosu için personel alımı yapılacağı belirtildi.

ING Bank Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı İçin Gereken Nitelikler

ING Bank iş başvurusu yapacak olan adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş olmalarına önem veriyor. Adayların SEGEM Belgesi’ne sahip olmasını önemseyen ING Bank, sonuç ve müşteri odaklı çalışma gerçekleştirebilecek bankacı adaylarının iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

İletişim becerileri yüksek ve stres ile başa çıkabilen adayların ING Bank personel alım ilanına başvuru yapmasını bekleyen banka, adayların iş motivasyonunun yüksek olmasına da önem veriyor.

ING Bank tarafından talep edilen iş başvurusunda gerekli nitelikleri sağlamanız halinde bankaya iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerini doğru bir şekilde yazmanız, yapacağınız iş başvurusunun sonucunu öğrenme aşamasında yardımcı olacaktır.

Yapılacak İşe Ait Detaylar

ING Bank, mobil satış yönetimi yetkili yardımcısı kadrosu için işe alım gerçekleştirilecek olan adayların sahada banka ait ürünleri kullanarak, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda satış gerçekleştirerek ING Bank’a yeni müşteriler kazandırmalarını talep ediyor. Mevcut müşteriler için de, müşterilerin doğan ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün satışı gerçekleştirmek talebinde bulunan banka, müşteri başına kârlılık ve ING bank çapraz alış oranının artırılması konusunda çalışmalar talep ediyor.

ING Bank tarafından 22 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 20 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-1921654?

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

2 × 4 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,812BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,012TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler