Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank, Finans Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Anadolubank, Finans Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, İzmir’deki şubesinin finans departmanında istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Yatırım Uzmanı alımı yapacağını duyuran Anadolubank, banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az üniversite mezunu olmalarını talep etmektedir.

Açıklanan banka iş ilanı kapsamında istenilen kriterler arasında bireylerin üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları bulunmaktadır. Tüm adayların Düzey 3 ve Türev araçlar lisanlarına sahip olmalarını isteyen banka, aynı zamanda da hisse senedi, Viop, Forex piyasa bilgisi konusuna da son derece hakim olmalarını istemektedir.

Satış Yapma Konusunda 3 Sene Deneyim Şartı!

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların bankaların yatırım işlemlerinde ya da aracı kurumlarda satış yapma konusunda en az 3 yıl olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmaları istenirken, müşteri portföyü bulunan adayların yapacakları banka iş başvurusu ise ön değerlendirme kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

Adaylar İzmir’de İstihdam Edilecek!

Adaylar İzmir’de istihdam edileceğin dolayı ya bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları, işe ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir. Ekip çalışmalarına önem verilip, adayların da aynı önemi vermesi, ekip çalışmalarına uyum sağlamaları, ekipte istenilen başarının elde edilmesi, alınan sorumlulukların zamanında yerine getirilmesi, Anadolubank’ın misyon ve vizyonunun ise en iyi şekilde yansıtılması istenmektedir.

Başvurular 1 Ocak 2018 Pazartesi günü sona erecektir. Açılan iş ilanı bu tarihten sonra kaldırılıp, banka uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-yatirim-uzmani-1908100?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.