Akbank, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde istihdam edilmek üzere banka personel alımları yapılacak.

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde istihdam edilmek üzere banka personel alımları yapılacak.

Part-Time yani yarı zamanlı olarak istihdam edilmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek olan banka, adayları haftanın 2 ya da 3 günü istihdam edecektir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların part-time çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu adayların başvuru yapmasını isteyen banka, üniversite öğrencilerinin ise devam zorunluluklarının bulunmamasını ya da çalışacakları günlerde derslerinin olmamasını istemektedir.

Finans departmanında istihdam edilecek bireylerin bankacılık sektöründe deneyimliliklerinin bulunmasına gerek yoktur. Deneyimsiz adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

Banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması kriterini bulunduran Akbank, aynı zamanda da İngilizce bilgisi olan, ileri seviyede İngilizce konuşabiliyor ve yazabiliyor olan adayların başvurularını ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir.

Yine tüm adayların Microsoft Office programları ile Outlook hakkında donanımlı bilgi sahibi, kullanabiliyor olmaları, bilgisayar kullanımına hakim olmaları istenmektedir. İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin İstanbul’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları, işe ulaşım sorunu olmayıp, sorumluluk bilincinin olmasını, bankanın misyon ve vizyonunun iyi bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını, prezantabl olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı ve aynı zamanda da uyumlu olmalarını istenmektedir.

İlgili:  T-Bank, Finans Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapıyor!

Başvurular ise 7 Ocak 2018 Pazar günü sona erecek olup, bu tarihten sonra uygun görülen adaylar ile iletişme geçilecektir. Adayların detaylı bir CV göndermeleri gerekip, Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.