Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde istihdam edilmek üzere banka personel alımları yapılacak.

Part-Time yani yarı zamanlı olarak istihdam edilmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek olan banka, adayları haftanın 2 ya da 3 günü istihdam edecektir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların part-time çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu adayların başvuru yapmasını isteyen banka, üniversite öğrencilerinin ise devam zorunluluklarının bulunmamasını ya da çalışacakları günlerde derslerinin olmamasını istemektedir.

Finans departmanında istihdam edilecek bireylerin bankacılık sektöründe deneyimliliklerinin bulunmasına gerek yoktur. Deneyimsiz adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

Banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması kriterini bulunduran Akbank, aynı zamanda da İngilizce bilgisi olan, ileri seviyede İngilizce konuşabiliyor ve yazabiliyor olan adayların başvurularını ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir.

Yine tüm adayların Microsoft Office programları ile Outlook hakkında donanımlı bilgi sahibi, kullanabiliyor olmaları, bilgisayar kullanımına hakim olmaları istenmektedir. İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin İstanbul’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları, işe ulaşım sorunu olmayıp, sorumluluk bilincinin olmasını, bankanın misyon ve vizyonunun iyi bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını, prezantabl olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı ve aynı zamanda da uyumlu olmalarını istenmektedir.

Başvurular ise 7 Ocak 2018 Pazar günü sona erecek olup, bu tarihten sonra uygun görülen adaylar ile iletişme geçilecektir. Adayların detaylı bir CV göndermeleri gerekip, Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.