Akbank, Part-Time Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde istihdam edilmek üzere banka personel alımları yapılacak.

Part-Time yani yarı zamanlı olarak istihdam edilmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek olan banka, adayları haftanın 2 ya da 3 günü istihdam edecektir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların part-time çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu adayların başvuru yapmasını isteyen banka, üniversite öğrencilerinin ise devam zorunluluklarının bulunmamasını ya da çalışacakları günlerde derslerinin olmamasını istemektedir.

Finans departmanında istihdam edilecek bireylerin bankacılık sektöründe deneyimliliklerinin bulunmasına gerek yoktur. Deneyimsiz adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

Banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması kriterini bulunduran Akbank, aynı zamanda da İngilizce bilgisi olan, ileri seviyede İngilizce konuşabiliyor ve yazabiliyor olan adayların başvurularını ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir.

Yine tüm adayların Microsoft Office programları ile Outlook hakkında donanımlı bilgi sahibi, kullanabiliyor olmaları, bilgisayar kullanımına hakim olmaları istenmektedir. İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin İstanbul’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları, işe ulaşım sorunu olmayıp, sorumluluk bilincinin olmasını, bankanın misyon ve vizyonunun iyi bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını, prezantabl olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı ve aynı zamanda da uyumlu olmalarını istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Başvurular ise 7 Ocak 2018 Pazar günü sona erecek olup, bu tarihten sonra uygun görülen adaylar ile iletişme geçilecektir. Adayların detaylı bir CV göndermeleri gerekip, Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...