Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürk Ekonomi Bankası (TEB) Mimar Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Mimar Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere mimar kadrosuna personel alımı gerçekleştirecek.

Türk Ekonomi Bankası üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden “Mimar” ünvanı ile mezun olmuş adaylar arasından personel alımı gerçekleştirecek. Adayların şantiye yönetimi ve proje yönetimi alanlarında en az beş yıllık deneyimli olmasına önem veren Türk Ekonomi Bankası, aynı zamanda inşaat ve tadilat projelerinde plan, program ve kontrol aşamasında bilgi birikimine sahip olmasına, tecrübeli olmasına önem veriyor.

Türk Ekonomi Bankası istihdam edeceği mimarların müteahhit firmalar ve proje tedarikçilerini yönetebilecek beceriye sahip olmasını önemser iken, adayların aynı zamanda iyi derecede bir İngilizce hakimiyeti olmasına önem veriyor. Hakediş uygulamalarında ve prensiplerinde hakimiyet sağlayabilecek adayların banka iş başvurusu yapmasını talep eden banka, Autocad ve Microsof Office programlarına da hakim olunmasını önemsiyor.

Mimar pozisyonunda istihdam edilecek olan adayların yüksek tempolu iş yoğunluğu içerisinde çalışabilmesine, esnek çalışma saatlerinde konsantrasyon kaybı yaşamamasına, seyahat engelinin bulunmamasına önem verirken, adayların organizasyon, koordinasyon ve yönetim alanında sahip olunan becerilerin de gelişmiş olmasını önemsiyor. İstihdam edilecek erkek adayların askerlik görevinin tamamlanmış olmasına da önem veren TEB, kurumsal iş süreçlerine, disiplinlere hakim olunmasına ve aktif olarak araç sürebiliyor olmasına da önem veriyor.

TEB Mimar Kadrosu Yapılacak İş Tanımı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) istihdam edilecek mimarların tüm genel müdürlük binaları ile şubelerde kaba inşaat, ince inşaat, dekorasyon ve renovasyon aşamasında gerekli görevleri üstlenmesini, inşaat süreçlerinde; mekanik, elektrik, bilgi işlem ve bankacılık birimleri arasındaki koordinasyon konusunda başarı göstermesine, TEB’in yeni şube lokasyonu için araştırmalarını yapmasını talep ediyor.

İş Başvurusu ve Detayları

Türk Ekonomi Bankası tarafından 14 Kasım 2017 tarihinde güncellenen banka personeli alımı ilanına gerekli şartları sağlayan adaylar 12 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan  bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-mimar-1748733?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...