Garanti’den KOBİ’lere Özel 3 Ay Ertelemeli Kış Kredisi Kampanyası!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ticari kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Garanti Bankası, KOBİ’lere kış aylarına özel kredi olanağı sağlayacak.

KOBİ’lere sunduğu destekler vasıtası ile ticari kredi hacmini önemli ölçüde genişletmeyi başaran Garanti Bankası, yeni yıla daha güçlü hazırlanmak amacı ile finansman ihtiyacında olan KOBİ’lere, 3 ay geri ödemesiz taksitli ticari kredi imkânı tanıyor.

Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık 2017 olarak belirlendi. Kredi başvurusu yapan KOBİ’lere ilk 3 ay geri ödemesiz kredi imkânı sağlayan Garanti Bankası, 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak olan başvurularda 48 aya kadar vadelendirme imkânı da tanıyor.

Garanti Bankası’ndan temin edilecek 10 bin Türk Lirası KOBİ’lere özel kış kredisi kapsamında 12 aydan 48 aya kadar olan tüm vade seçenekleri için aylık yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile ödeme planı oluşturulabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası KOBİ’lere Özel Kış Kampanyasından Kimler Faydalanabiliyor?

Garanti Bankası’ndan yeni yıla mükemmel bir başlangıç yapmak isteyen KOBİ’lere özel olarak hazırlanan kış kredisi kampanyasından; KOBİ Şahıs İşletmleri ve Tüzel Firmalar faydalanabiliyor. Ödemeler, 2018 yılının Mart ayında başlarken, kampanyadan tarım sektöründe faaliyetlerine devam eden ve çiftçi belgesine saihp olan Garanti Bankası müşterileri ve KOBİ firmalarına ortak olan kişiler faydalanamıyor.

Düzenlenen kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, KOBİ’lerin Türkiye ekonomisi için önemli bir güç olduğunu, bu yüzden KOBİ’lerin ihtiyaçlarını çözüme kavuşturan ürün ve hizmetler ile KOBİ’lere destek sağlamaya devam ettiklerini, yeni yıl öncesinde KOBİ’lere ilk üç ayı ödemesiz dönemli taksitli ticari kredi avantajı sağladıklarını, bu sayede KOBİ’lerin bahara kadar ödeme yapmadan, finansman ihtiyaçlarını çözüme kavuşturabileceklerini ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...