Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank, Ön Lisans Mezunu Santral Operatör Alımları Yapacak!

Burgan Bank, Ön Lisans Mezunu Santral Operatör Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Merkezli bankalar arasında yer alan Burgan Bank, Genel Müdürlük, Operasyon ve Yönetim Hizmetleri Grubu ve İdari İşler Birimi’nde istihdam etmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Santral Operatörü alımları yapacak olan Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları kriteri bulundurmaktadır.

2 Sene Tecrübe Kazanılmış Olunmalı!

Telefonların yanıtlanması, telefondaki görüşmelerin ilgili kişilere aktarılmasının sağlanması, telefon şifrelerinin sürekli olarak güncelliğinin sağlanması görevlerini yapacak olan bireylerin benzer pozisyonda en az 2 sene olmak üzere tecrübe sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirmeye alınacak olup, bireylerin derse devam zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir. Prezantabl olunması önem veren banka, adayların da önem vermelerini, dış görünümlerine özen göstermelerini,  yoğun çalışma temposuna uyum sağlamalarını, zaman yönetimi konusunda iyi olup, planlı çalışmalarını, sorumluluk sahibi olup, görevlerin zamanında eksiksiz yerine getirilmesini istemektedir.

MS Office Programları İleri Seviyede Bilinmeli!

Açılan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların ileri seviyede MS Office programları hakkında bilgisi olması ve kullanabilmeleri istenip, ekibe uyum göstermeleri, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip arkadaşları ile iyi iletişim kurmaları, insan ilişkilerinin iyi olması, telefondaki iletişimlerinin de son derece iyi olması istenmektedir.

İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları yahut bu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Başvuruları ise 18 Ocak 2018 Perşembe günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-santral-operatoru-1918657?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.