Burgan Bank, Ön Lisans Mezunu Santral Operatör Alımları Yapacak!

Kuveyt Merkezli bankalar arasında yer alan Burgan Bank, Genel Müdürlük, Operasyon ve Yönetim Hizmetleri Grubu ve İdari İşler Birimi’nde istihdam etmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Kuveyt Merkezli bankalar arasında yer alan Burgan Bank, Genel Müdürlük, Operasyon ve Yönetim Hizmetleri Grubu ve İdari İşler Birimi’nde istihdam etmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Santral Operatörü alımları yapacak olan Burgan Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları kriteri bulundurmaktadır.

2 Sene Tecrübe Kazanılmış Olunmalı!

Telefonların yanıtlanması, telefondaki görüşmelerin ilgili kişilere aktarılmasının sağlanması, telefon şifrelerinin sürekli olarak güncelliğinin sağlanması görevlerini yapacak olan bireylerin benzer pozisyonda en az 2 sene olmak üzere tecrübe sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirmeye alınacak olup, bireylerin derse devam zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir. Prezantabl olunması önem veren banka, adayların da önem vermelerini, dış görünümlerine özen göstermelerini,  yoğun çalışma temposuna uyum sağlamalarını, zaman yönetimi konusunda iyi olup, planlı çalışmalarını, sorumluluk sahibi olup, görevlerin zamanında eksiksiz yerine getirilmesini istemektedir.

MS Office Programları İleri Seviyede Bilinmeli!

Açılan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların ileri seviyede MS Office programları hakkında bilgisi olması ve kullanabilmeleri istenip, ekibe uyum göstermeleri, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip arkadaşları ile iyi iletişim kurmaları, insan ilişkilerinin iyi olması, telefondaki iletişimlerinin de son derece iyi olması istenmektedir.

İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları yahut bu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Başvuruları ise 18 Ocak 2018 Perşembe günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-santral-operatoru-1918657?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.