Denizbank Stajyer Personel Alımı Yapacak!

Denizbank, tecrübe sahibi olmak isteyen, kişisel gelişmine önem veren son sınıf öğrencileri arasından personel alımı yapacğaını duyurdu.

Denizbank, üniversite son sınıfta eğitim görmeye devam eden öğrenciler arasından stajyer banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yapılacak stajyer alımında üniversitelerde; İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin 4 yıllık versiyonları, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Yönetim ve Bilim Sistemleri ve Matematik bölümlerinde son sınıflarda okuyan öğrenciler arasından hem kişisel gelişimine önem veren, hem de dinamik bir ortamda çalışmak isteyenler arasından tercih gerçekleştirilecek.

Yarı Zamanlı Stajyer Alımı Yapılacak

Yarı zamanlı / Part time olarak istihdam edilecek olan stajyerler, 2018 yılının Şubat ayında stajlarına başlayabilecekler.

Denizbank, düzenlediği “Deniz’in İncileri Plus” programı ile birlikte üniversitelerde okumakta olan, aynı zamanda da part time olarak çalışabilecek durumda olan stajyer alımı gerçekleştirecek. Okuluna devam ederken kariyeri için ilk basamakları çıkma olanağı sunan Denizbank, staj programı boyunca Genel Müdürlük de bulunan bölümlerde staj yapıp, Deniz Akademi vasıtası ile de hem kişisel, hem de mesleki gelişim eğitimlerine katılma olanağı sunuyor.

Yapacağınız iş başvurusu aşamasında cep telefonu numarası ve mail adresi gibi bilgilerinizi doğru girmeniz, staja kabul edilmeniz halinde bankanın sizinle iletişim kurabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu yüzden, başvuru yaparken iletişim bilgilerinizin doğrulunu kontrol ederek banka iş ilanına başvuru yapın.

Denizbank tarafından 5 Aralık 2017 tarihinde açılan bu banka personeli alım ilanına 2 Şubat 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-deniz-in-incileri-plus-staj-programi-1930272

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.