Denizbank Stajyer Alımları Başladı!

0

Denizbank, tecrübe sahibi olmak isteyen, kişisel gelişimine önem veren üniversite son sınıf öğrencileri arasından Denizbank Genel Müdürlükte dönemsel stajyer alımı yapacağını duyurdu.

Öğrencilerin Hangi Şartları Taşıyor Olmaları Gerekiyor?

Banka tarafından yapılacak stajyer alımında öğrencilerin üniversitelerde;

  • İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri,
  • Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin 4 yıllık versiyonları,
  • Endüstri Mühendisliği,
  • İşletme Mühendisliği,
  • İstatistik, Yönetim ve Bilim Sistemleri ve Matematik bölümlerinde son sınıflarda okuyor olmaları istenmektedir.

Bunların yanı sıra hem kişisel gelişimine önem veren, hem de dinamik bir ortamda çalışmak isteyenler arasından tercih gerçekleştirilecek.

Yarı zamanlı / Part time olarak istihdam edilecek olan stajyerler 6 ay dönemsel olarak görevlendirilecekler.

Yapacağınız iş başvurusu aşamasında cep telefonu numarası ve mail adresi gibi bilgilerinizi doğru girmeniz, staja kabul edilmeniz halinde bankanın sizinle iletişim kurabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu yüzden, başvuru yaparken iletişim bilgilerinizin doğrulunu kontrol ederek banka iş ilanına başvuru yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Denizbank tarafından 11 Ekim 2019 tarihinde açılan stajyer alım ilanına 30 Kasım 2019 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

>> Aşağıdaki İlan Kapalıdır <<

Denizbank, kendi internet sitesinde stajyer alımları yapacağını duyurdu. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Stajyer Alımlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Denizbank stajyer alımları lise öğrencileri için geçerlidir. Öğrencilerin Ticaret Meslek Lisesi son sınıfta okuyor olmaları istenmektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerin sınıf ortalamalarının 5’lik sistemde 3 ve üzeri, 100’lük sistemde ise 55 ve üzeri olması istenmektedir. 3’ün ya da 55’in altında ortalamaya sahip olan öğrencilerin staj başvuruları kabul edilmeyecektir.

Öğrencilerin zorunlu staj haklarının bulunması isteyen banka, bölümü Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret, Borsa Hizmetleri, Sigortacılık olanların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Tam zamanlı istihdam edilecek olan öğrenciler için başka başvuru kriteri bulunmamaktadır. Son başvuru tarihi de belirtilmemiş olup, başvurular bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir.

Başvuru aşamasında öğrencilerin adını, soyadını maillerini yazmaları talep edilmektedir. Başvurusu olumlu olanlara banka bilgilendirmede bulunacak.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın