ING Bank Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru 20 Ocak 2018!

0

ING Bank, finans departmanı için en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı alımı yapacak olan ING Bank, başvuru yapacak adayları İstanbul’da istihdam edecektir. Adayların bu nedenle İstanbul’da ikamet ediyor olmaları başvuru için ön tercih sebebidir. İşe ulaşım sorunu yaşanmaması talep edilip, tüm adayların sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, verilen görev ve yetkilerin zamanında, eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında orta düzey yönetici pozisyonunda göreve başlayacak olup, sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

Adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını isteyen banka, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümü mezunluk şartı belirleyip, SEGEM belgesi olan kişilerin başvurularını da ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir.

Müşteri odaklı bankacılık faaliyetleri gösteren ING Ban, adayların da çalışma esnasında müşteri merkezi performans göstermelerini, her zaman sonuç odaklı çalışmalarını, stresle başa çıkabilmelerini, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olmasını, ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyum sağlamalarını, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Banka iş başvurusunda bulunacak erkek adayların askerlikleri ile ilgili bir kriter belirtilmemiştir. Ancak askerliğini yapmış adayların, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve iş görüşmelerinde bunları gösteren bireylerin iş başvuruları her zaman ön tercih sebebi olmaktadır.

Ofis dışında, sahada bankanın ürünleri kullanılarak, potansiyel müşterilere ihtiyaçları yönünde satış yapılması, bankaya yeni müşteriler kazandırılması, benzer şekilde mevcut durumda olan müşteriler için ise onların ihtiyaçları yönünde yeni ürün satışlarının gerçekleştirilmesi görevlerini yapacak olan bireylerin 20 Ocak 2018 tarihinde kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. 20 Ocak tarihinden sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-1921654?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın