Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru 20 Ocak 2018!

ING Bank Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru 20 Ocak 2018!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, finans departmanı için en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı alımı yapacak olan ING Bank, başvuru yapacak adayları İstanbul’da istihdam edecektir. Adayların bu nedenle İstanbul’da ikamet ediyor olmaları başvuru için ön tercih sebebidir. İşe ulaşım sorunu yaşanmaması talep edilip, tüm adayların sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, verilen görev ve yetkilerin zamanında, eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında orta düzey yönetici pozisyonunda göreve başlayacak olup, sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

Adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını isteyen banka, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümü mezunluk şartı belirleyip, SEGEM belgesi olan kişilerin başvurularını da ön değerlendirme kapsamında değerlendirecektir.

Müşteri odaklı bankacılık faaliyetleri gösteren ING Ban, adayların da çalışma esnasında müşteri merkezi performans göstermelerini, her zaman sonuç odaklı çalışmalarını, stresle başa çıkabilmelerini, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olmasını, ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyum sağlamalarını, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını istemektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak erkek adayların askerlikleri ile ilgili bir kriter belirtilmemiştir. Ancak askerliğini yapmış adayların, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve iş görüşmelerinde bunları gösteren bireylerin iş başvuruları her zaman ön tercih sebebi olmaktadır.

Ofis dışında, sahada bankanın ürünleri kullanılarak, potansiyel müşterilere ihtiyaçları yönünde satış yapılması, bankaya yeni müşteriler kazandırılması, benzer şekilde mevcut durumda olan müşteriler için ise onların ihtiyaçları yönünde yeni ürün satışlarının gerçekleştirilmesi görevlerini yapacak olan bireylerin 20 Ocak 2018 tarihinde kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. 20 Ocak tarihinden sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-1921654?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.