Anadolu Üniversitesi (AÜ), Açıköğretim sistemin yer alan öğrencileri için yeni bir sistem getirdi.

Telefon hattı, etkileşim merkezi, Açıköğretim Fakültesi Büroları ile internet. sitesinden destek hizmet sunan Anadolu Üniversitesi, çok daha iyi hizmet sağlayabilmek adına canlı destek hizmeti vermeye başladı.

Canlı Destek Hizmet Uygulaması!

Konuyla ilgili yazılı açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Açıköğretim sisteminde aosdestek.anadolu.edu.tr adlı internet sitesinde çok sayıda soru ve cevapların bulunduğunu, söz konusu soru havuzunu güncellediklerin söyledi. Aynı zamanda da öğrenci ve öğrenci adayların çok daha iyi hizmet sunabilmek adına yeni bir sistem getirdiklerini açıklayan Gündoğan, bu kapsamda canlı destek hizmeti uygulamasına başlanıldığını açıkladı.

Hafta için her gün aosdestek.anadolu.edu.tr adlı internet sitesinden sabah 09.00 ile öğlen 12.00 saatleri arası ile öğlen 14.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında canlı destek hizmeti sunulduğunu ifade eden Gündoğan, öğrencilerin bu sistem sayesinde sorularını yazılı olarak sorabildiklerini, destek ekibinin ise anında cevap verdiğini söyledi.

Hafta İçi Her Gün Canlı Destek Hizmeti Verilecek!

Artık öğrenci ve öğrenci adaylarının öğrencilik hizmetleri, kayıtları, mezuniyet ile kariyer ile akıllarına takılan sorular, e-Kampüs için ders materyalleri kapsamındaki konular ilk sırada yer almak üzere  Açıköğretim sistemine ilişkin olara tüm soruların yanıtları canlı destek hizmeti ile hızlı bir şekilde sağlanacak. Gündoğan açıklamalarında, canlı destek hizmetinden faydalanmak isteyen öğrenci ve öğrenci adaylarının ‘aosdestek.anadolu.edu.tr’ adlı internet sitesini ziyaret etmelerini söyledi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın