Aktif Bank’ın İnovasyonlarına İnovaLig Ödülü!

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Bank tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda, finansal alanda birçok ilki hayata geçirmeyi başardı. Bu çalışmalar ise İnovaLig tarafından ödüllendirildi.

Geride kalan dönem içerisinde birçok ilki bünyesine katan Aktif Bank, Türkiye’nin en yenilikçi yatırım bankası olma ünvanını taşımaya devam ediyor. Kurum kültürü olarak benimsenen inovasyon yaklaşımı aşamasında ürün ve hizmetlerini de ön plana çıkartan Aktif Bank bu çalışmaları için İnovaLig’den ödül aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl dördüncü defa düzenlenen İnovaLig’de İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde ilk üçe girmeyi başaran Aktif Bank, ödülleri arasına bir yenisini daha ekledi. Aktif Bank’ın ödülünü bankanın Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybebkci’den aldı.

2017’de 19. Ödül!

Hizmet ağını geniş tutararak, yenilikçi uygulamaları ile birlikte birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak ürünler ve çözümler geliştiren Aktif Bank, kurulduğu günden bu güne kadar geçen süreçte birçok yerli ve yabancı kurum tarafından 125 adet ödüle ev sahipliği yaptı. Bankanın bu yıl içerisinde aldığı ödül sayısı ise 19’a yükseldi.

Elde edilen bu başarı hakkında değerlendirmelerde bulunan Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, Aktif Bank’ın yeni nesil bankacılık anlayışının kurum kültürünün temelinde yer aldığını, en yenilikçi yatırım bankası olma hedefi ile yola çıktıklarını, her geçen gün ürün ve hizmet için inovatif yönlerden farklılaşma alanında çalışmalar yaptıklarını, bankacılık sektörünün içerisinde bulunduğu dijital dönüşüm döneminde Aktif Bank olarak önemli atılımlar yaparak, dönüşümü bir adım öteye taşıdıklarını ifade etti.

Hem ulusal, hem de uluslararası alanda birçok kurum tarafından ödüllendirildiklerini dile getiren Sümer, toplamda 125 adet ödüle sahip olduklarını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.