Ana SayfaDiğer İş İlanlarıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
G

-

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sözleşmeli personel alımları yapacak.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile sözleşmeli personel alımları yapacağını açıklayan Bakanlık, Veteriner Hekim pozisyonu ile alımları gerçekleştirecek.

İş İlanı Detayları

Bakanlığın iş ilanına başvuru yapacak adayların 657 sayılı kanun kapsamında 48. maddesinde yer alan genel şartların tümünün taşınmasını, başvuru yapıldığı tarihte 35 yaş ve altında olunması kriteri bulunup, adayların Veteriner Fakültesi mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları, askerlik çağına gelen bireylerin muvazzaf askerlik hizmetlerini yapmış ya da tecil ettirmiş yahut yedek sınıfa geçmiş olmaları istenmektedir.

Adaylar yapacakları görev kapsamında vardiyalı olarak çalışacak olup, bu çalışma sistemine uygun olmaları, vardiyalı çalışmak için engellerinin olmaması istenmektedir.  Yapılacak olan güvenlik soruşturması ya da arşiv araştırmasına ilişkin olarak sonuçların olumlu olması, görevlerini devamlı olarak yapabilmeleri için herhangi bir engellerinin olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda da emeklilik yahut yaşlılık maaşının alınmaması istenmektedir.

Başvuru esnasında adayların başvuru dilekçelerini, nüfus cüzdanlarının bir kopyasını, doğrulma kodunun yer aldığı ilgili KPSS puanının olduğu sınav sonuç belgesi, diplomalarının fotokopisini, son 6 aylık zamanda çekilmiş olan 2 tane vesikalık fotoğraflarını, sağlık raporlarını, sabıka kayıt belgelerini, erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin olmadığını gösteren belgeyi getirmeleri gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Son?

https://vskn.tarim.gov.tr/habur adresinde yer alan başvuru dilekçesi ve gerekli belgeler ile birlikte 19 Aralık tarihinin mesai bitimine kadar bireylerin Habur Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü Habur Gümrük Sahası Silopi/ŞIRNAK adresine şahsi olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Posta ya da mail ile yapılan başvurular geçersiz olup, başvuruların gecikmesinden Bakanlık sorumlu değildir.

Söz konusu iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için haberin sonunda verilen bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/d_24.pdf

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol