Karayolları Genel Müdürlüğü, Memur Alımları Yapacak! Başvurular 19 Aralıkta Son!

Google Haberlere Abone Ol:

Karayolları Genel Müdürlüğü, memur alımları yapacak. Başvurular bugün başladı!

KGM Memur Alımları ile İlgili Detaylar

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) memur alımlarına başvuru yapacak adayların ilgili KPSS puanlarından en az 70 almaları gerekmektedir. 657 sayılı DMK’nın 48. maddesinde yer alan koşulların taşınması istenip, başvuru yapılacak alana göre adayların ilgili lisans programlarından mezunluk şartı aranmaktadır.

Aranan bir diğer kriter ise KPDS ya da YDS’den en az B seviyesinden başarı elde edilmiş olmasıdır.

Başvurular 19 Aralık’ta Son!

13 İnşaat Mühendisi, 2 Elektrik ve Elektronik Mühendisi ve 1 Harita Mühendisi alımı yapılacak olup, sözlü sınavlara katılım göstermek isteyen adayların KGM’nin sitesinde yer alan İlk Atama Başvuru Formu’nun doldurmalarını gerekmektedir. Başvurular bugün başlamış olup, son başvuru tarihi ise 19 Aralık 2017’dir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Haziran 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Tüm adaylar, atanabilecekleri pozisyon ve niteliklere göre başvurularını yapabilecekler. Başvuruların onaylanması durumunda adaylar sözlü mülakat için davet edilecekler. Sözlü sınava girmeyi hak eden adayların sınav yerleri sınav tarihinden en az 7 gün önce KGM’nin internet sitesinden duyurulacak. Adaylara sözlü sınav kabulu kapsamında ek olarak bilgilendirme yapılmayacak.

Sözlü Sınava Girişi Onaylananlar Bunlara Dikkat Edin!

Sözlü sınava katılım gösterecek adayların yanlarında fotoğraflarının ve nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportlarından birini getirmeleri gerekmektedir. Sözlü sınavdan en az 70 puan alan adaylar ise başarılı olarak sayılacaklardır. Başvuru formunda gerçek dışı bilgi yazanların sınavları geçersiz sayılıp, atanma durumunda da atamaları iptal edilecektir.

Açılan iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/KGM_1.pdf

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.