Türk Ekonomi Bankası, Satış Destek Yetkilisi Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.’de görevlendirme üzere banka personel alımları yapacak.

Satış Destek Yetkilisi alımı yapacak olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Satış Destek Yetkilisi İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adayların üniversitelerin 4 yıllık lisan bölümlerinin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecek bireyler Satış Departmanında görev alacaklardır.

İngilizce Bilgisi Olmalı!

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen Türk Ekonomi Bankası, aynı zamanda da prezantabl, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, ekip çalışmalarında hem başarılı hem de uyumlu olmasını, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde karşı tarafa aktarılması istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Bireysel Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Satış departmanında raporlama, dosya hazırlama, sunum hazırlama ve benzeri gibi işlerde destek olacak adayların, bu konularında bilgili olmaları istenmektedir.

Erkek Adayların Askerlik Şartı!

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmasını isteyen banka, adayları İstanbul’un Avrupa yakasında istihdam edecektir. Bu kapsamda da adayların İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet ediyor ya da bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamaları, adayların sorumluluk bilincinin farkında olmaları istenmektedir.

4 Aralık 2017 Pazartesi günü yayınlanan Satış Destek Yetkilisi alımları için son başvuru tarihi ise 20 Ocak 2018 Cumartesidir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecek olup, adayların CV’lerinde kişisel bilgilerini detaylı olarak yazmaları gerekmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-arval-kobi-satis-destek-yetkilisi-1921867?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.