Türk Ekonomi Bankası, Satış Destek Yetkilisi Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası, Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.’de görevlendirme üzere banka personel alımları yapacak.

Satış Destek Yetkilisi alımı yapacak olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Satış Destek Yetkilisi İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımları kapsamında adayların üniversitelerin 4 yıllık lisan bölümlerinin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecek bireyler Satış Departmanında görev alacaklardır.

İngilizce Bilgisi Olmalı!

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen Türk Ekonomi Bankası, aynı zamanda da prezantabl, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, ekip çalışmalarında hem başarılı hem de uyumlu olmasını, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde karşı tarafa aktarılması istemektedir.

Satış departmanında raporlama, dosya hazırlama, sunum hazırlama ve benzeri gibi işlerde destek olacak adayların, bu konularında bilgili olmaları istenmektedir.

Erkek Adayların Askerlik Şartı!

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmasını isteyen banka, adayları İstanbul’un Avrupa yakasında istihdam edecektir. Bu kapsamda da adayların İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet ediyor ya da bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamaları, adayların sorumluluk bilincinin farkında olmaları istenmektedir.

4 Aralık 2017 Pazartesi günü yayınlanan Satış Destek Yetkilisi alımları için son başvuru tarihi ise 20 Ocak 2018 Cumartesidir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecek olup, adayların CV’lerinde kişisel bilgilerini detaylı olarak yazmaları gerekmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-arval-kobi-satis-destek-yetkilisi-1921867?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.