Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Perakende Bankacılık Yönetmeni Alımı Yapacak!

Anadolubank Perakende Bankacılık Yönetmeni Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Anadolubank, perakende bankacılık yönetmeni kadrosu için İstanbul’da Etiler, Kazasker ve Taksim şubelerinde, Antalya ve Ankara’da yer alan şubelerinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı yapacağını belirtiyor.

Anadolubank perakende bankacılık ve mevduat alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi olan adayların iş başvurusu yapmasını talep ederken, hazine ve türevi ürünlere ve bankacılık mevzuatına hakim banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmasını talep ediyor. Yüksek iş sorumluluğuna sahip olunmasını önemseyen Anadolubank, aynı zamanda adayların üniversite mezunu olmalarını da önemsiyor.

İş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının başarma duygusuna sahip olmasını önemseyen Anadolubank, aynı zamanda dinamik çalışma ortamına uyum sağlanabilmesine, takım çalışmasına yatkın olunmasına, gelişmiş bir iletişim ve iknâ becerilerine sahip olunmasına da önemli düzeyde önem veriyor.

Adayların satış konusunda bir yeteneğe sahip olmasına, hedef odaklı çalışmalar yapabilmesine önem veren Anadolubank, aynı zamanda SPK lisans belgesine ve Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) sertifikasına da sahip olunması gerektiğini belirtiyor. Aktif olarak araç kullanabilen portföy yönetici arayışında olan Anadolubank, yapılacak iş başvurusu aşamasında belirtilen kriterlerin adaylar tarafından sağlanmasına önem veriyor.

İş Başvurusu ve Detayları

En az beş yıllık tecrübe şartı ile perakende bankacılık yönetmeni kadrosu için personel alımı yapacağını belirten Anadolubank, adayların SPK lisansına ve BES sertifikasına sahip olmasını önemsiyor. Banka tarafından 27 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, gerekli şartları sağlayan banka personeli adayları, 25 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile banka iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-perakende-bankacilik-yonetmeni-1924471

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...