Anadolubank Perakende Bankacılık Yönetmeni Alımı Yapacak!

Anadolubank, perakende bankacılık yönetmeni kadrosu için İstanbul’da Etiler, Kazasker ve Taksim şubelerinde, Antalya ve Ankara’da yer alan şubelerinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı yapacağını belirtiyor.

Anadolubank perakende bankacılık ve mevduat alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi olan adayların iş başvurusu yapmasını talep ederken, hazine ve türevi ürünlere ve bankacılık mevzuatına hakim banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmasını talep ediyor. Yüksek iş sorumluluğuna sahip olunmasını önemseyen Anadolubank, aynı zamanda adayların üniversite mezunu olmalarını da önemsiyor.

İş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının başarma duygusuna sahip olmasını önemseyen Anadolubank, aynı zamanda dinamik çalışma ortamına uyum sağlanabilmesine, takım çalışmasına yatkın olunmasına, gelişmiş bir iletişim ve iknâ becerilerine sahip olunmasına da önemli düzeyde önem veriyor.

Adayların satış konusunda bir yeteneğe sahip olmasına, hedef odaklı çalışmalar yapabilmesine önem veren Anadolubank, aynı zamanda SPK lisans belgesine ve Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) sertifikasına da sahip olunması gerektiğini belirtiyor. Aktif olarak araç kullanabilen portföy yönetici arayışında olan Anadolubank, yapılacak iş başvurusu aşamasında belirtilen kriterlerin adaylar tarafından sağlanmasına önem veriyor.

İş Başvurusu ve Detayları

En az beş yıllık tecrübe şartı ile perakende bankacılık yönetmeni kadrosu için personel alımı yapacağını belirten Anadolubank, adayların SPK lisansına ve BES sertifikasına sahip olmasını önemsiyor. Banka tarafından 27 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, gerekli şartları sağlayan banka personeli adayları, 25 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile banka iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-perakende-bankacilik-yonetmeni-1924471

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.