Vakıfbank’tan Ticaret Odası Üyelerine Özel Finansman!

0

Vakıfbank, İzmir Ticaret Odası ile imzaladığı protokol ile birlikte oda üyelerinin finansman ihtiyaçlarını düşük maliyetler ile karşılamaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin lider bankaları arasındaki yerini koruyan Vakıfbank ile İzmir Ticaret Odası arasında bir protokol imzalandı. Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Tuna Turğut ile Ege 2. Bölge Müdürü Hayati Yaman’ın katılımı ile gerçekleşen imza töreninde İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin tamamı katılım sağladı.

İzmir Ticaret Odası’na üye olanların kredi ihtiyaçlarını uygun maliyetler ile karşılamak yönünde imzalanan protokol, Vakıfbak ile İzmir Ticaret Odası arasında imzalanan ikinci protokol olma özelliğini taşıyor. Üyelere özel olarak hazırlanacak kredi ürünleri ve ekonomik maliyetler ile birlikte kredi kullandıracak olan Vakıfbank’tan memnun olduklarını ifade eden İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, 2002 yılında bankalarla protokol imzalayan ilk odanın da İzmir Ticaret Odası olduğunu hatırlattı.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Oda üyelerinin üretim ve yatırım yapabilmesi adına gerekli olan finansmana erişimleri aşamasında çalışmaları devam ettirdiklerini ifade eden Demirtaş, imzalanan protokolden memnun olduklarını dile getirdi.

İmzalanan Protokol Hangi Hizmetleri Kapsayacak?

Vakıfbank ile İzmir ticaret Odası arasında imzalanan protokol, birçok bankacılık hizmetleri için masraf muafiyetini kapsıyor. Aynı zamanda uygun komisyon oranları ile teminat mektubu olanağı da sunan protokol sayesinde, Türk Lirası cinsinden nakit işletme kredileri, ihracat kredileri, yatırım kredileri, enerji kredileri, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası kadın girişimci kredileri, KOSGEB destekli krediler ve gayri nakdi krediler kapsam altına alınıp, uygun maliyetler ile oda üyelerine sunulacak.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın