ING Bank, Operasyonel Süreçler için Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, bankanın merkezi operasyon ekiplerinde ya da yeni kurulacak departmanlar kapsamında banka personel alımları yapacak.

Operasyonel süreçlerde istihdam etmek üzere Bilgi Yönetimleri Operasyonları Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun olmalarını istemektedir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Banka iş başvurusunda bulunacak adayların İİBF, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ya da Yabancı Diller Eğitim Bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

İlk 6 aylık süreçte dönemsel olarak çalışmaya uygun olan adayların başvuru yapmalarını isteyen banka, tüm adayların mevzuatın gerektirdiği tüm bildirimleri yapmalarını, bölümdeki tüm işlemleri ING Bank Uyum Kuralları kapsamında yapmalarını, şubelerden gelen tüm işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde neticelendirilmesini sağlamalarını istemektedir.

ING Bank banka personel alımlarına ilişkin olarak adayların son 6 aylık dönemde herhangi bir işte sigortalı olarak çalışmamış olmaları istenip, aynı zamanda da istenen raporların zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, istenen tüm çalışmaların ilgili tüm formlarının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup doldurulmadığının kontrollerinin yapılmasını, maruz olunan Operasyonel riskleri ve uyum risklerinin takiplerinin yapılması, bunların azaltılması için gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Haziran 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların iyi ya da ileri seviyede İngilizce dil bilgisi olması istenip, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, tüm değişimlere hızlı bir şekilde uyum gösterebilmelerini, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışıp, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

ING Bank Personel Alım İlanı için Başvurular Ne Zaman Son?

Başvurular 12 Şubat günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bilgi-yonetimleri-operasyonlari-yetkili-yardimcisi-1938757?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.