ING Bank, Operasyonel Süreçler için Personel Alımları Yapacak!

ING Bank, bankanın merkezi operasyon ekiplerinde ya da yeni kurulacak departmanlar kapsamında banka personel alımları yapacak.

Operasyonel süreçlerde istihdam etmek üzere Bilgi Yönetimleri Operasyonları Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun olmalarını istemektedir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Banka iş başvurusunda bulunacak adayların İİBF, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ya da Yabancı Diller Eğitim Bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

İlk 6 aylık süreçte dönemsel olarak çalışmaya uygun olan adayların başvuru yapmalarını isteyen banka, tüm adayların mevzuatın gerektirdiği tüm bildirimleri yapmalarını, bölümdeki tüm işlemleri ING Bank Uyum Kuralları kapsamında yapmalarını, şubelerden gelen tüm işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde neticelendirilmesini sağlamalarını istemektedir.

ING Bank banka personel alımlarına ilişkin olarak adayların son 6 aylık dönemde herhangi bir işte sigortalı olarak çalışmamış olmaları istenip, aynı zamanda da istenen raporların zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, istenen tüm çalışmaların ilgili tüm formlarının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup doldurulmadığının kontrollerinin yapılmasını, maruz olunan Operasyonel riskleri ve uyum risklerinin takiplerinin yapılması, bunların azaltılması için gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması istenmektedir.

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların iyi ya da ileri seviyede İngilizce dil bilgisi olması istenip, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, tüm değişimlere hızlı bir şekilde uyum gösterebilmelerini, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışıp, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

ING Bank Personel Alım İlanı için Başvurular Ne Zaman Son?

Başvurular 12 Şubat günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bilgi-yonetimleri-operasyonlari-yetkili-yardimcisi-1938757?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.