Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank, Operasyonel Süreçler için Personel Alımları Yapacak!

ING Bank, Operasyonel Süreçler için Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, bankanın merkezi operasyon ekiplerinde ya da yeni kurulacak departmanlar kapsamında banka personel alımları yapacak.

Operasyonel süreçlerde istihdam etmek üzere Bilgi Yönetimleri Operasyonları Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun olmalarını istemektedir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Banka iş başvurusunda bulunacak adayların İİBF, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ya da Yabancı Diller Eğitim Bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

İlk 6 aylık süreçte dönemsel olarak çalışmaya uygun olan adayların başvuru yapmalarını isteyen banka, tüm adayların mevzuatın gerektirdiği tüm bildirimleri yapmalarını, bölümdeki tüm işlemleri ING Bank Uyum Kuralları kapsamında yapmalarını, şubelerden gelen tüm işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde neticelendirilmesini sağlamalarını istemektedir.

ING Bank banka personel alımlarına ilişkin olarak adayların son 6 aylık dönemde herhangi bir işte sigortalı olarak çalışmamış olmaları istenip, aynı zamanda da istenen raporların zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, istenen tüm çalışmaların ilgili tüm formlarının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup doldurulmadığının kontrollerinin yapılmasını, maruz olunan Operasyonel riskleri ve uyum risklerinin takiplerinin yapılması, bunların azaltılması için gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması istenmektedir.

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adayların iyi ya da ileri seviyede İngilizce dil bilgisi olması istenip, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, tüm değişimlere hızlı bir şekilde uyum gösterebilmelerini, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışıp, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

ING Bank Personel Alım İlanı için Başvurular Ne Zaman Son?

Başvurular 12 Şubat günü sona erecek olup, bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bilgi-yonetimleri-operasyonlari-yetkili-yardimcisi-1938757?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.