Ana SayfaGündemBu Kredi Kartı Aidat Kesmiyor, Aidat Ödüyor! Enpara'dan Devrim Niteliğinde Yenilik!

Bu Kredi Kartı Aidat Kesmiyor, Aidat Ödüyor! Enpara’dan Devrim Niteliğinde Yenilik!
B

-

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık iştiraki olan Enpara, kredi kartı başvurularını açtı! Kurum, kredi kartı sahiplerinden aidat kesintisi yapmak yerine, kullanıcılara aidat ödemesi yapacak!

QNB Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, Enpara kredi kartı kullanıcılarından kart aidatı alınmadığını, hatta düzenli kullanım yapanlara 1 yıllık kullanım sonucunda 100 TL’lik bir aidatın banka tarafından verileceğini ifade etti.

Enpara kredi kartının sahip olduğu özelliklerden iki tanesi ile diğer kredi kartlarından önemli düzeyde ayrıştığını dile getiren Güzeloğlu, birinci özelliklerin peşin alışverişlerin internet bankacılığı üzerinden komisyonsuz bir şekilde taksitlendirilmesi olduğunu, bu uygulamanın ayda 3 defa olmak üzere toplamda 3 bin Türk Lirası’na kadar yapılan alışverişlerin taksitlendirilmesi için kullanılabileceğini aktardı.

CardFinans’ta yer alan tüm özelliklerin Enpara kredi kartında da yer alacağını dile getiren Güzeloğlu, en önemli özelliğin kartın aidat almadığını, aksine kullanıcılara 100 Türk Lirası tutarında aidat ödemesi verileceğini ifade etti.

Türkiye’nin ilk ve tek şubesi olmadan kullanılan dijital bankacılık platformu olduklarını dile getiren Güzeloğlu, gelecek 5 – 10 yıllık süreçte banka şubelerinin çok özellikli danışmanlık hizmeti vereceğini ve birkaç merkezde toplanacağını ön gördüklerini dile getiren Temeloğlu’na ek olarak Enpara Direktörü Cumhur Türkmen, mevcut kullanıcı sayısı ile 120 – 150 şubeli bir banka büyüklüğüne ulaşıldığını, 2-3 yıl gibi bir süre sonrasında ise 250 şube büyüklüğüne erişileceğini beklediklerini aktardı.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara’dan kredi kartı almak için ilk etapta Enpara’da bir adet vadesiz hesabınızın bulunması gerekiyor. Bu yüzden Enpara.com’a girip, vadesiz hesap açılışı için başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan başvurunuz sonrasında da internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması sayesinde Enpara kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol