Bilecik: 4. Sanayi Devrimi Dört Dörtlük Bir Devrim!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, 2017 yılında en fazla konuşulan konulardan birinin de sanayi olduğunu söyledi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılım gösterdiği Türkiye’nin Sanayide Dijital Dönüşüm Yetkinliği konferansında açıklamalarda buluna Bilecik,  dijital dönüşümün hem yazılı hem de görsel basın kanalı ile insanların sürekli olarak gündemlerinde olduğunu, dünyadaki tüm ülkelerinde en önemli stratejik anlamdaki büyümelerinde etkili olan Sanayi 4.0‘ın, dünyanın ekonomik merkezlerinde gündemin sürekli olarak üst sıralarında yer aldığını, yeni yılın gelmesi ile birlikte de teknolojinin üretim süreçleri kapsamında her adımda kullanılan bir sistemin kalp atışlarının duyulduğunu, birinci, ikinci ve üçüncü sanayi devrimlerinde Türkiye’nin dünyada biraz gerisinde kaldığını, ancak artık geç kalınmayacağına inandıklarını söyledi.

Bilecik: 4. Sanayi Devrimi Dört Dörtlük Bir Devrim!

4. Sanayi Devrimi’nin dört dörtlük bir devrim olduğunu söyleyen Bilecik, ülkemizdeki dijitalleşme kapsamında farkındalık ile ilgili sorunlarda düşüş meydana geldiğini, bunun ülkemiz için umut verici olduğunu, 4. Sanayi Devrimi konusunu ülke gündeminin ilk sıralarında gördüklerini söyledi.

Ülkemizin yeni hikayesinin su süreçten geçtiğini söyleyen Bilecik, ekonomik kapsamda da Türkiye’nin yeni bir hikayeye ihtiyacı olduğunu, yapılan çalışmaların büyük bir kısmının Sanayi 4.0’dan geçeceğini söyledi.

11. Kalkınma Planı hazırlıklarının da sürdüğünü söyleyen Bilecik, ülkemizi 2023 yılına taşıyacak olan Kalkınma Planı’nın merkezinde dijitalleşme olduğunu, sanayinin dijital dönüşümünün tek bir şirket ya da tek bir sektör tarafından tek bir teknoloji ile başarılı olmayacağını, 4. Sanayi Devrimi’nin değer zincirindeki tüm hakların önemli rollerinin bulunduğunu, bu çalışmaların kararlılık ve düzen istediğini söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.