Ana Sayfa Gündem Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'ndan Altın Madenciliği için Finansman!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan Altın Madenciliği için Finansman!

-

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankasından (EBRD) yazılı açıklama geldi.

Çanakkale’de bulunan Lapseki ile Balıkesir’de bulunan  Ivrindi altın madenlerinin Nurol Holding’in yan kuruluşlarından olan Tümad tarafından geliştirileceği açıklandı.

EBRD Kaynaklar Direktörü Eric Rasmussen: 40 Milyon Euroluk Kredi Desteği Sağlayacağız

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Tabii Kaynaklar Direktörü Eric Rasmussen konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Şirketin, gençler arasında işsizliğin artış meydana geldiği bu dönemde iş piyasasındaki taleplerin karşılayacak şekilde gençlerin kişisel yeteneklerini geliştirmeleri için büyük bir rol üstlenme hedefi ile kredi desteği vereceklerini söyleyen EBRD Kaynaklar Direktörü Eric Rasmussen, bu kapsamda 40 milyon euro değerinde finansman desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gürol Çarmıklı: EBRD’nin Uzmanlığı Bizim için Önemli!

Söz konusu konu ile ilgili Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gürol Çarmıklı’nın görüşlerine de yer verilen açıklamada 2 yıldır çalıştıklarını söyledi.

Tümad ve EBRD ile birliklte ilk altında madenlerinin en yüksek teknik, çevresel ve sosyal standartlarının yakalanması amacı ile  2 yıldan daha fazla süredir yakın bir iş birliği içerisinde bulunduklarını ifade eden Gürol Çarmıklı, madencilik işine girmeleri ile birlikte Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın sektördeki uzmanlığının kendileri için çok büyük bir önem taşıdığını ifade etti.

Verilecek kredi desteği ile birlikte Çanakkale’deki Lapseki ve Balıkesir’deki Ivrindi altın madenleri ise Tümad tarafından geliştirileceği açıklandı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,374BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
26TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler