QNB Finansbank, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

0

QNB Finansbank, Çağrı Merkezi departmanında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı alımları yapacağını duyuran QNB Finansbank, adayların en az ön lisans öğrencisi olmalarını isteyip, aynı zamanda da yabancı müşterilere hizmet verilebilinmesi için yabancı dil bilgilerinin olmasını talep etmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı İş İlanı Detayları

Müşterilerin beklentilerinin doğru bir şekilde analiz edilmesi, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak verilen görevler doğrultusunda telefonda bankanın müşterilerinin isteklerinin alınmasının sağlanması kapsamında adaylara hem eğitim hem de gelişim imkanı sağlayacak olan QNB Finansbank, tüm adayların 28 ve altındaki yaşta bulunmalarını talep etmektedir. Tam zamanlı olarak istihdam imkanı sağlanacak olan bireylerden aynı zamanda da QNB Finansbank’ın önceki dönemlerde benzer pozisyonlar için yapmış olduğu mülakatlara katılım sağlamamış ya da katılım sağlanmışsa da başarısız olunmamış olmamaları istenmektedir.

Açılan banka iş ilanı kapsamında  adayların her zaman müşteri odaklı çalışma performansı gösterip, diksiyonlarını en iyi şekilde kullanmalarını, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, telefonda da iletişimin de son derece iyi olması, telefonda ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmalarını isteyen banka, tüm adaylarım sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını, verilen tüm işleri zamanında eksiksiz olarak yerine getirmelerini istemektedir.

Banka İş İlanı Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Söz konusu iş ilanı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2018’dir.

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/erzurum-telefon-bankaciligi-yabanci-dil-bilen-cagri-merkezi-musteri-danismani-is-ilani/775996

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın