Savunma Bakanlığı’na En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre, farklı pozisyonlar için en az lise mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Milli Savunma Bakanlığı, toplamda 27 kişilik personel alımı yapacağını duyurdu. Birçok farklı pozisyon için istihdam edilecek olan personellerin, ağırlıklı olarak en az lise mezunu olmaları talep ediliyor.

!’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak işçi alımında, terörle mücadele aşamasında malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olan kişiler arasından işçi alımı gerçekleştirileceği, alınan işçilerin de Eskişehir’de istihdam edileceği ifade etdildi.

Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapılacak?

Milli Savunma Bakanlığı Birinci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde istihdam edilecek olan işçi personeller; endüstri mühendisi, uçak bakım teknisyeni, uçak elektroniği teknisyeni, elektrik-elektronik teknolojisi teknisyeni, makine bakım onarım teknisyeni, kimya teknolojisi teknisyeni, lastik teknisyeni, metal kaplamacı, metal sac işleme işçisi, marangoz, sanayi boyacılığı ve uygulama teknisyeni ve malzeme taşıyıcısı pozisyonlarında istihdam edileceği belirtiliyor. Kurum, belirtilen kadrola için toplamda 27 kişilik personel alımı gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Haziran

Endüstri mühendisi kadrosu için istihdam edilecek kişilerin ilgili fakültelerin lisans bölümlerinden mezun olma şartı arayan Milli Savunma Bakanlığı, diğer kadrolar için adayların meslek liseleri ve çok programlı liselerden mezun olmalarını talep ediliyor.

Personel Alımı Hakkında Detaylar ve Başvuru Süreci

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Eskişehir’de istihdam etmek üzere alım yapılacak olan personeller, ülke genelinde yayınlanan personel alım ilanına başvuru yapanlar arasından seçilecek. Başvuru yapan kişilere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğine uygun olarak sınav uygulaması yapılacak. Adayların başvurularını 20 Aralık – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR Müdürlüğü’nden yapmaları gerekiyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.