Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSavunma Bakanlığı’na En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!

Savunma Bakanlığı’na En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!
S

-

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre, farklı pozisyonlar için en az lise mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Milli Savunma Bakanlığı, toplamda 27 kişilik personel alımı yapacağını duyurdu. Birçok farklı pozisyon için istihdam edilecek olan personellerin, ağırlıklı olarak en az lise mezunu olmaları talep ediliyor.

!’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak işçi alımında, terörle mücadele aşamasında malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olan kişiler arasından işçi alımı gerçekleştirileceği, alınan işçilerin de Eskişehir’de istihdam edileceği ifade etdildi.

Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapılacak?

Milli Savunma Bakanlığı Birinci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde istihdam edilecek olan işçi personeller; endüstri mühendisi, uçak bakım teknisyeni, uçak elektroniği teknisyeni, elektrik-elektronik teknolojisi teknisyeni, makine bakım onarım teknisyeni, kimya teknolojisi teknisyeni, lastik teknisyeni, metal kaplamacı, metal sac işleme işçisi, marangoz, sanayi boyacılığı ve uygulama teknisyeni ve malzeme taşıyıcısı pozisyonlarında istihdam edileceği belirtiliyor. Kurum, belirtilen kadrola için toplamda 27 kişilik personel alımı gerçekleştirecek.

Endüstri mühendisi kadrosu için istihdam edilecek kişilerin ilgili fakültelerin lisans bölümlerinden mezun olma şartı arayan Milli Savunma Bakanlığı, diğer kadrolar için adayların meslek liseleri ve çok programlı liselerden mezun olmalarını talep ediliyor.

Personel Alımı Hakkında Detaylar ve Başvuru Süreci

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Eskişehir’de istihdam etmek üzere alım yapılacak olan personeller, ülke genelinde yayınlanan personel alım ilanına başvuru yapanlar arasından seçilecek. Başvuru yapan kişilere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğine uygun olarak sınav uygulaması yapılacak. Adayların başvurularını 20 Aralık – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR Müdürlüğü’nden yapmaları gerekiyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol