Ana SayfaGündemBankacılık Sektörü Kulislerinde Görev Değişimleri Yaşanıyor!

Bankacılık Sektörü Kulislerinde Görev Değişimleri Yaşanıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektörünün kulisleri, son günlerde 2018’de yapılacak görev değişiklikleri ile çalkalanıyor. Garanti Bankası’ndan Yapı Kredi Bankası’na transfer olan Gökhan Erün’den boşalan koltuğa, yeni bir isim atandı.

Garanti Bankası tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevi için Ebru Dildar Edin’in atandığı ifade edildi. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü görevine transfer olan Gökhan Erün’den boşalan koltuğa Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcılığı ve Kurumsal bankacılık, Proje Finansmanı ve Hazine bölümüne, bankanın Proje Finansmanından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin’in getirildiği belirtildi.

Banka İçi Atama Yapıldı

Garanti Bankası tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)’a yapılan açıklamada, bankanın Genel Müdür Vekili ve Kurumsal Bankacılık ve Hazine Birimlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erün’ün 15 Ocak 2018 tarihinde görevinden ayrılacağına yer verildi. Erün’ün görevinden ayrılması sonrasında yasal süreçlerin tamamlanması ile birlikte Garanti Bankası Proje Finansmanından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin’in Kurumsal Bankacılık, Proje Finansmanı ve Hazine’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başlayacağı ifadelerine yer verildi.

Açıkalın Emekli Oluyor

Garanti Bankası’nın genel müdür yardımcılığı görevinden Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü’ne atanmak amacı ile ayrılan Gökhan Erün, 29 Aralık 2017 tarihinde emekli olacak olan Yapı Kredi Bankası Yönetim Murahhas Üyesi ve Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Faik Açıkalın’dan görevi teslim alacak. Açıkalın, 29 Aralık tarihinde emekli olur iken, 15 Ocak 2018 tarihinde görevini Gökhan Erün’e teslim edecek.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.