TEB Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

3
TEB Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!
TEB Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

TEB, değerlere uygun olarak, insan odaklı hizmette sonsuz hizmet veren, global vizyon ve sürekli gelişim ilkeleriyle hareket eden bir banka olarak banka iş ilanları duyurusunda Avrupa 2 Bölgesi müşteri hizmetleri yetkilisi olacak şekilde Gişe Yetkilisi alımı yapıyor.

İşlem kanallarıyla birlikte ulusal ve uluslararası müşteriler adına belirlenen hedeflerde ve ihtiyaçlarında bu amaçlara yönelik ağını geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve dağılımını aktifleştirmek adına TEB, Sakarya (Adapazarı), İstanbul (Asya) (Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla) bölgelerinde çalıştırılmak üzere Gişe Yetkilisi alımı yapıyor.

TEB Gişe Yetkilisi için Aranılan Nitelikler

TEB Gişe Yetkilisi için Aranılan Nitelikler
TEB Gişe Yetkilisi için Aranılan Nitelikler
 • En az Ön Lisans mezunu olarak başvuruda bulunmak,
 • Bankaların Gişe Yetkilisi pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,
 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek,
 • Müşteri odaklı çalışmayı bilen ve ileriye yönelik hedeflere sahip olmak,
 • İletişimi kuvvetli müşterileriyle çözüme gidebilecek yeteneğe sahip olmak,
 • Takım çalışmasına yatkın olmak,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
Görevleri Nelerdir?
 • Müşterilerin işlem taleplerinde sonuç odaklı çalışarak hatasız ve zamanında gerçekleştirilmesi sağlamak,
 • Verilen hedeflere yönelik pazarlama, satış, müşteri bilgilendirme ve yönlendirmelerde ekstra faaliyetler de dahil olarak bu işlemlerin yerine getirilmesi,
 • Şubelerin Müşteri Hizmetleri Yetkilisi olarak bankacılık mevzuatında ve prosedürleri çerçevesinde müşterilerden nakit işlemleri gerçekleştirmede kolaylık sağlamak,
 • Müşteri segmentlerinde herhangi bir ayrım bulundurmadan şubeye gelen tüm müşterilere gişe hizmet verilmesi,
 • Operasyonel işlemler de dahil olmak üzere satış faaliyetlerinde, mükemmel müşteri deneyimlerini yaratacak bilinçle hizmet verilmesinin sağlamak.

Son başvuru tarihi 04 Aralık 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-ekonomi-bankasi-a-s-anadolu-2-bolge-sube-musteri-hizmetleri-yetkilisi-2874929
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

3 YORUMLAR

 1. Merhaba.Ben 5 yıll bankada calışdım Azerbaycanda .Burda ikamet var.İnglis Rus dilim var.Bankada çalışmaq için ne lazım yani nasıl çalışa bilirim.Bana yardıcı olursanız sevinirim.Teşşekkürler.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın