Ana Sayfa Diğer İş İlanları THY Çok Sayıda Personel Alımları Yapacak!

THY Çok Sayıda Personel Alımları Yapacak!

-

Yeni yıla girilmesi ile birlikte Türk Hava Yolları personel alımlarını güncelledi. Resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilan kapsamında THY İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü çeşitli kadrolarında istihdam etmek için personel alımları yapacak.

THY Personel Alım Detayı

Yayınlanan ilan kapsamında THY Kokpit Ekibi ile İdari ve Teknik Personel kapsamında kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımları yapılacak.

Kokpit Ekibi bünyesinde  istihdam etmek için alım yapılacak kadrolar arasında II. Pilot Aday Adayı, Kaptan Pilot Adayı (B737, A320), Simülatör Eğitim Öğretmeni, Tecrübeli II. Pilot Adayı ve  Tecrübesiz II. Pilot Adayı alımları yapılacak.

İdari ve Teknik Personel alımları kapsamında ise Bilgi Güvenliği Alanında Tecrübesiz Çalışma Arkadaşları, Memur, Uzman, Siber Güvenlik Operasyon Merkezi Uzmanı, Uzman, Mühendis ve Bilgi Güvenliği Alanında Tecrübeli Çalışma arkadaşları alımları yapılacak.

Tüm adayların Türkiye Cumhuriyet vatandaşı olmaları, kadrolara göre değişkenlik göstermek şartı ile istenilen yaş aralıklarında olunması, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv kayıtlarının olmaması, seyahat engellerinin olmaması, uluslararası projelerde görev alabilecek pozisyona uygun olmaları, İngilizce bilgilerinin olması, yapılacak olan İngilizce mülakat aşamasında başarılı olunması, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Ancak kadrolara göre farklılık göstermek şartı ile eğitim, sertifika ya da belge ve yabancı dil şartları da aranabilmektedir.

Başvurular Nereden Yapılacak ve Ne Zaman Son?

THY Personel Alımlarına başvuru yapacak adayların THY’nin resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Ancak henüz son başvuru tarihi açıklanmamıştır.

Yayınlanan iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için haberin sonunda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/#tcm92-18943

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,384BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler