Vakıfbank’tan Masrafsız Kışa Özel İhtiyaç Kredisi!

0

Vakıfbank, kış mevsimine özel kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Başlıklar

Uygun Faiz Oranları

Kış kredisi kampanyası düzenleyen ve yüzde 1,36’dan başlayan faiz oranları uygulayan Vakıfbank, müşterilerinin kış mevsiminde tüm bireysel harcamalarına destek oluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları vatandaşların dosya masrafı ücretini ödemelerine ve ödememelerine göre değişkenlik gösteriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanacak kişiler için yüzde 1,43 oranında faiz uygulanırken, masraflarını ödeyerek kredi temin etmek isteyenler için ise yüzde 1,39 oranında faiz uygulanıyor. Alınan dosya masrafı ücret ise kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar oluyor.

Anında Başvuru İmkanı

Düzenlenen kredi kampanyasından sunulan avantajlardan biri de anında kredi başvurusu yapma imkanıdır. SMS ile ya da bankanın internet sitesi aracılığı ile anında başvuru yapmak mümkündür. SMS ile yapılan kredi başvurusunda KREDI, T.C kimlik numara ve aylık gelirin aralarında birer boşluk bırakılarak sırası ile yazılması ve 5724’e mesaj atılması gerekmektedir. İnternet sitesinden kredi başvurusu için ise kampanyanın yer aldığı sayfada kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Çeşitli Ödeme Planları

Banka yine kampanya dahiline müşterilerine çeşitli türlerde ödeme planları sunmaktadır. Bunlar her ay eşit tutarlarda ödemeler, artan taksit tutarları ile ödemeler, azalan taksit tutarları ile ödemeler, ilk 3 ay ödeme yapmadan sonraki aylarda eşi tutarlarda ödemeler, 3 ayda bir olacak şekilde ödemeler, son taksidin yülü miktarda yapılması ve değişen tutarlarla ödemelerdir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın