Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Masrafsız Kışa Özel İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank’tan Masrafsız Kışa Özel İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, kış mevsimine özel kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Uygun Faiz Oranları

Kış kredisi kampanyası düzenleyen ve yüzde 1,36’dan başlayan faiz oranları uygulayan Vakıfbank, müşterilerinin kış mevsiminde tüm bireysel harcamalarına destek oluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları vatandaşların dosya masrafı ücretini ödemelerine ve ödememelerine göre değişkenlik gösteriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanacak kişiler için yüzde 1,43 oranında faiz uygulanırken, masraflarını ödeyerek kredi temin etmek isteyenler için ise yüzde 1,39 oranında faiz uygulanıyor. Alınan dosya masrafı ücret ise kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar oluyor.

Anında Başvuru İmkanı

Düzenlenen kredi kampanyasından sunulan avantajlardan biri de anında kredi başvurusu yapma imkanıdır. SMS ile ya da bankanın internet sitesi aracılığı ile anında başvuru yapmak mümkündür. SMS ile yapılan kredi başvurusunda KREDI, T.C kimlik numara ve aylık gelirin aralarında birer boşluk bırakılarak sırası ile yazılması ve 5724’e mesaj atılması gerekmektedir. İnternet sitesinden kredi başvurusu için ise kampanyanın yer aldığı sayfada kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması istenmektedir.

Çeşitli Ödeme Planları

Banka yine kampanya dahiline müşterilerine çeşitli türlerde ödeme planları sunmaktadır. Bunlar her ay eşit tutarlarda ödemeler, artan taksit tutarları ile ödemeler, azalan taksit tutarları ile ödemeler, ilk 3 ay ödeme yapmadan sonraki aylarda eşi tutarlarda ödemeler, 3 ayda bir olacak şekilde ödemeler, son taksidin yülü miktarda yapılması ve değişen tutarlarla ödemelerdir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...