Vakıfbank’tan Masrafsız Kışa Özel İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank, kış mevsimine özel kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank, kış mevsimine özel kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Uygun Faiz Oranları

Kış kredisi kampanyası düzenleyen ve yüzde 1,36’dan başlayan faiz oranları uygulayan Vakıfbank, müşterilerinin kış mevsiminde tüm bireysel harcamalarına destek oluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları vatandaşların dosya masrafı ücretini ödemelerine ve ödememelerine göre değişkenlik gösteriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanacak kişiler için yüzde 1,43 oranında faiz uygulanırken, masraflarını ödeyerek kredi temin etmek isteyenler için ise yüzde 1,39 oranında faiz uygulanıyor. Alınan dosya masrafı ücret ise kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar oluyor.

Anında Başvuru İmkanı

Düzenlenen kredi kampanyasından sunulan avantajlardan biri de anında kredi başvurusu yapma imkanıdır. SMS ile ya da bankanın internet sitesi aracılığı ile anında başvuru yapmak mümkündür. SMS ile yapılan kredi başvurusunda KREDI, T.C kimlik numara ve aylık gelirin aralarında birer boşluk bırakılarak sırası ile yazılması ve 5724’e mesaj atılması gerekmektedir. İnternet sitesinden kredi başvurusu için ise kampanyanın yer aldığı sayfada kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması istenmektedir.

Çeşitli Ödeme Planları

Banka yine kampanya dahiline müşterilerine çeşitli türlerde ödeme planları sunmaktadır. Bunlar her ay eşit tutarlarda ödemeler, artan taksit tutarları ile ödemeler, azalan taksit tutarları ile ödemeler, ilk 3 ay ödeme yapmadan sonraki aylarda eşi tutarlarda ödemeler, 3 ayda bir olacak şekilde ödemeler, son taksidin yülü miktarda yapılması ve değişen tutarlarla ödemelerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.