Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTürk Telekom 2018 Personel Alımları

Türk Telekom 2018 Personel Alımları
T

-

Türk Telekom 2018 Personel Alımları için başvurular devam ediyor. Şube ağını ve kadrolarını her geçen gün büyüten şirket, sunduğu hizmetlerle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Ülkemizin Telekomünikasyon devi Türk Telekom 6 farklı pozisyon için yeni personel alımları yapıyor. Türk Telekom 2018 personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor, Türk Telekom iş ilanları ve Türk Telekom iş başvurusu

Türk Telekom 2018 Personel Alımları

Her geçen gün ürün ve hizmetleri ile gündeme damga vurmayı başaran Türk Telekom kalitesini yükseltmeye devam ederken, yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor. Kurum insan kaynakları politikaları çerçevesinde yeni personel alımları gerçekleştirmektedir.

Türk Telekom geçtiğimiz dönemlerde AVEA ve TTNET ile birleşerek ülkemizde sadece telekom hizmeti değil, ayrıca dijital platformlarda da boy göstermektedir. Kurum hemen her bölgede müdürlükler ve satış ofisleri kurmaya devam ediyor.

Türk Telekom 2018 iş ilanları 6 farklı pozisyon için yayınlanmakta. Kurumun yayınladığı iş ilanları genel müdürlükte dahil olmak üzere farklı birim ve departmanları kapsamakta.

Türk Telekom bünyesinde çalışmak isteyen deneyimli ve deneyimsiz personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda Türk Telekom’da görev almak ve kariyerini kurumsal bir şirkette geliştirmek isteyen adaylar için aranan kriterlere uygun başvurular beklenmektedir.

Türk Telekom iş ilanları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/turk-telekomunikasyon-a-s-14035-4421

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol