ING Bank Banka İş Başvurusu İlanı Yayınladı!

ING Bank, oluşabilecek banka personeli kadroları için adayların başvuru gerçekleştireceği genel iş başvurusu ilanı yayınladı.

ING Bank, oluşabilecek banka personeli kadroları için adayların başvuru gerçekleştireceği genel iş başvurusu ilanı yayınladı.

ING Bank, misyonunu “farklılık yaratmak” olarak belirlemiş profesyonel ve genç bankacılar için iş olanakları sunmaya  devam ediyor. Bankanın İnsan Kaynakları departmanı tarafından açılan banka genel iş başvurusu vasıtasıyla eğitim aldığınız, ilgi duyduğunuz, tecrübe sahibi olduğunuz pozisyonlar için banka iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank, adayların başvuru süreçlerini yakından takip edebilmeleri için online bir şekilde Başvuru Takip sayfasını da uygulamaya koyarak, adayların bilgi sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

ING Bank İş Başvurusu ve İşe Alım Süreçleri

Fırsat eşitliği ilkesini benimseyerek banka işe alım sürecini yürüten ING Bank, gerçekleştirilen iş başvurusu sonrasında, talep edilen pozisyona uygunluğu bankacılık deneyimine ve sahip olunan eğitim durumuna göre değerlendiriliyor. Başvuru formunda belirtilen bilgileri dikkate alarak iş başvurusu sürecini tamamlayan ING Bank, “Yetkili Yardımcısı” ve daha alt unvanlar için oluşacak pozisyonlarda, seçilen adaylara Yeterlik Ölçüm Testi uygulaması gerçekleştiriyor. Adayların başvuru aşamasında belirttiği telefon, SMS veya E-Posta vasıtasıyla iletişim kuran ING Bank, adayları Yeterlik Ölçüm Testi’ne başvuru tarihinden sonraki 6 aylık süreçte davet ediyor.

İlgili:  Alternatif Bank, Alanında Uzman Personel Alımı Yapıyor!

Yeterlik Ölçüm Testi’ne katılan adayların elde ettikleri puanları sıralamaya koyan ING Bank, kadro gereksinimi doğması ile birlikte adayları puan sırasına göre banka mülakatına davet ediyor. Yeterlilik Ölçüm Testi’nde iki defa başarı gösteremeyen adaylar, banka iş başvurusu başarısız olarak sayılıyor.

Oluşacak kadro gereksinimine göre adaylara iş teklifi sunan ING Bank, Yeterlilik Ölçüm Testi sonrasında adayları mülakata davet edip, banka mülakatını başarıyla tamamlaması halinde de iş teklifi gerçekleştirerek, işe alım sürecini sonlandırıyor.

ING Bank; müdür pozisyonu için en az ön lisans mezunu olunmasını ve en az 6 yıl bankacılık tecrübesi,  yönetmen pozisyonu için en az ön lisans mezunu olunmasını ve en az 5 yıllık bankacılık tecrübesi bulunmasını, departman yetkilisi kadrosu için en az ön lisans mezunu olunmasını ve 18 ay ve üzerinde bankacılık deneyimi bulunmasını, yetkili yardımcısı ve sekreter kadroları için en az 1 yıl bankacılık tecrübesi bulunmasını ve en az ön lisans mezunu olunmasını talep ediyor.

Yukarıda bahsedilen şartları sağlamanız halinde CV’niz ve önyazınız ile birlikte aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla ING Bank’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/genel-is-basvurusu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.