ING Bank’tan 100.000 TL’ye Kadar İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank, müşterilerinin hem düşük hem de yüksek tutarlı bireysel harcamalarına yönelik 100 bin Türk Lirasına kadar limitli kredi kampanyası düzenlendi.

Azami 100 bin TL’ye kadar finansman temin etmek şartı ile İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenleyen ING Bank, uygun faiz oranları ile müşterilerine yardımcı oluyor. ING Bank indirimli ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,69 olarak uygulanıyor. Faiz oranları hem temin edilen kredinin tutarı ile düzenlenen ödeme planının süresine hem de piyasadaki faiz değişimlerinden etkilenmiyor. Ancak banka müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapabiliyor.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde en az 3 ay, en fazla ise 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenebiliyor. Yapılan kredi dosya masrafları için de kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar, bir seferlik ücret alınıyor.

Kredi başvurusu sadece bankanın şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinde kredi başvuru kanalı bulunmuyor. Bireylerin yanlarında nüfus cüzdanı, gelirlerini gösteren belge ile ikametgah belgelerini bulundurmaları isteniyor. Gerekli görülmesi durumunda ek belgeler de istenebiliyor.

İndirimli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

ING Bank’ın düzenlendiği kampanyadan 48  ay vadeli ödeme planı ile 100 bin Türk Lirası tutarında kredi almak isteyen bireylerin yüzde 1,69 faiz oranı ile ödemeleri gereken aylık kredi taksit miktarı 3 bin 278,79 Türk Lirası olarak hesaplanıyor. Geri ödenecek toplam tutar ise 157 bin 381,76 Türk Lirası olarak hesaplanıyor.  Tahsil edilen kredi dosya masrafı ücreti ise 100 bin TL için 500 Türk Lirası oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.