ING Bank’tan 100.000 TL’ye Kadar İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, müşterilerinin hem düşük hem de yüksek tutarlı bireysel harcamalarına yönelik 100 bin Türk Lirasına kadar limitli kredi kampanyası düzenlendi.

Azami 100 bin TL’ye kadar finansman temin etmek şartı ile İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenleyen ING Bank, uygun faiz oranları ile müşterilerine yardımcı oluyor. ING Bank indirimli ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,69 olarak uygulanıyor. Faiz oranları hem temin edilen kredinin tutarı ile düzenlenen ödeme planının süresine hem de piyasadaki faiz değişimlerinden etkilenmiyor. Ancak banka müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapabiliyor.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde en az 3 ay, en fazla ise 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenebiliyor. Yapılan kredi dosya masrafları için de kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar, bir seferlik ücret alınıyor.

Kredi başvurusu sadece bankanın şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinde kredi başvuru kanalı bulunmuyor. Bireylerin yanlarında nüfus cüzdanı, gelirlerini gösteren belge ile ikametgah belgelerini bulundurmaları isteniyor. Gerekli görülmesi durumunda ek belgeler de istenebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

İndirimli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

ING Bank’ın düzenlendiği kampanyadan 48  ay vadeli ödeme planı ile 100 bin Türk Lirası tutarında kredi almak isteyen bireylerin yüzde 1,69 faiz oranı ile ödemeleri gereken aylık kredi taksit miktarı 3 bin 278,79 Türk Lirası olarak hesaplanıyor. Geri ödenecek toplam tutar ise 157 bin 381,76 Türk Lirası olarak hesaplanıyor.  Tahsil edilen kredi dosya masrafı ücreti ise 100 bin TL için 500 Türk Lirası oluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.