Teminatsız Hızlı Kredi Almak İsteyenler için QNB Finansbank’tan Kampanya!

QNB Finansbank, bankaya kadar gitmek istemeyen, saatlerce sıra beklemek ve sayfalarca kağıt imzalamak istemeyen, nakit ihtiyaçlarını hemen karşılamak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenlendi.

QNB Finansbank, bankaya kadar gitmek istemeyen, saatlerce sıra beklemek ve sayfalarca kağıt imzalamak istemeyen, nakit ihtiyaçlarını hemen karşılamak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenlendi.

Çeşitli başvuru kanalları ile anında ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank, yüzde 1,41’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranı kişilerin krediyi teminatlı ya da teminatsız kullanım tercihlerine göre farklılık göstermektedir. Teminatlı kredi kullanmak isteyenler için azami yüzde 1,41 oranında, teminatsız kredi kullanmak isteyenler için ise azami yüzde 1,84 oranında faiz uygulanmaktadır.

Anında kredi başvurusunu banka müşterisi olanlar bankanın internet sitesinde yer alan kampanyanın bulunduğu sayfadan kredi başvuru formunu doldurarak yapabilmektedirler. Ancak banka müşterisi olmayanların sms göndermeleri istenmektedir. SMS ile hızlı kredi başvurusu için T.C. kimlik numaranın 5030’a gönderilmesi gerekmektedir. SMS ücreti müşterilere ait olup, 0,65 TL ücretlendirmesi bulunmaktadır.

Eğer kredi onaylanmazsa kişilerin banka şubelerini ziyaret etmeleri ve kesinlikle yanlarında gelir belgelerini bulundurmaları gerekmektedir. Eğer kredi onaylanırsa kimlik belgesi ile adres belgesi alınıp, yine banka şubesinin ziyaret edilmesi, krediye ait son işlemlerin yapılması gerekmektedir.

1.000 TL Anında Kredi ve Ödeme Detayları

QNB Finansbank’tan teminatlı olarak 48 ay vadeli ödeme planı ile 1.000 Türk Lirası temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi azami 30,59 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 1.000 Türk Lirasını teminatsız olarak temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi ise azami 34,00 Türk Lirası olmaktadır. Teminat olarak kişilerin hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortası ödemesi  ortalama 1.000 TL olup, bu ödeme kişiden kişiye göre değişmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.