TEB En Az Önlisans Mezunu Banka Memuru Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), mevcut boşta olan banka personeli kadroları için Şube İşlem Yetkilisi banka memuru alımı gerçekleştirecek.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Türkiye genelinde birçok şubesinde yer alan Şube İşlem Yetkilisi kadrolarındaki boşluklar için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak adaylarda olması gereken genel kriterlere yer verildi.

TEB İş Başvurusunda Aranan Nitelikler

Türk Ekonomi Bankası (TEB) iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların en az ön lisans bölümlerinden mezun olmalarını talep ediyor. Adayların istihdam edilecekleri şubelerin bulundukları il ve ilçelerde ikâmet etmesine özen gösteren TEB, aynı zamanda iletişim açısından yeteneğe sahip olan adayların banka iş başvurusu yapmalarına olanak sağlıyor.

Banka personeli adaylarının takım çalışmasına yatkın olmasına önem veren TEB, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını önemsiyor. Yoğun iş temposunda uyum gösterebilecek adayların banka personeli alım ilanına ilgi göstermesini bekleyen TEB, adayların iş başvurusu yapma aşamasında iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelerini talep ediyor.

Gerekli kriterleri sağlayan banka personeli adayları arasından alım gerçekleştireceğini belirten banka, adayların banka mülakatına davet edilebilmeleri için iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gerektiğini, aksi taktirde uygun görülen adayların mülakata davet edilmeleri halinde işe alım şanslarını kaybedeceklerini belirtiyor.

TEB İş Başvurusu Detayları

Türk Ekonomi Bankası tarafından 26 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 15 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-sube-islem-yetkilisi-1940644

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.