QNB Finansbank’tan 5.000 TL Telefonda Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, müşterilerine özel banka şubelerine kadar gitmeden çağrı merkezi aranarak hızlı kredi başvurusu yapabilecekleri kampanya düzenledi.

Telefonda kredi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Çağrı merkezinden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapılabilinmesi mümkün olup, kredinin değerlendirilmesi ve takibinde de onaylanması halinde talep edilen kredi tutarı anında hesaba yatırılmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notu sicillerine göre değişiklik göstermektedir. Kredi notu en yüksek olan kişiler için yüzde 1,30 oranında faiz uygulanırken, en düşük olanlar için ise  yüzde 1,78 oranında faiz uygulanmaktadır. Ancak kişi özelinde belirtilen faiz oranları haricinde de oranlar uygulanabilinmektedir. Bu durum ise kredi değerlendirmesi sonrasında kişilere bilgilendirilmektedir.

Anında kredi başvurusu kapsamında kişilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Sigorta kredinin teminatı için zorunlu olarak tutulmaktadır. Ödemeleri ise kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık göstermektedir. Yine kampanya dahilinde en az 1.000 Türk Lirası, en fazla ise 35 bin Türk Lirası kredi alınabilinmektedir. Bu tutarın üzerinde kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank 18 Farklı İl için Enpara Saha Müşteri Danışmanı Alımı Yapıyor!

5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi

Telefonda kredi kampanyası dahilinde QNB Finansbank’tan 48 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin Türk Lirası kredi temin etmek isteyenlerin yüzde 1,30 faiz oranı ile aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 148,76 Türk Lirası, vade sonunda ödemeleri gereken toplam tutar ise 7 bin 140,62 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Yüzde 1,78 oranında faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi ödemesi 167,55 Türk Lirası, toplam ödeme ise 8 bin 42,54 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.