QNB Finansbank’tan 5.000 TL Telefonda Kredi!

QNB Finansbank, müşterilerine özel banka şubelerine kadar gitmeden çağrı merkezi aranarak hızlı kredi başvurusu yapabilecekleri kampanya düzenledi.

QNB Finansbank, müşterilerine özel banka şubelerine kadar gitmeden çağrı merkezi aranarak hızlı kredi başvurusu yapabilecekleri kampanya düzenledi.

Telefonda kredi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Çağrı merkezinden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapılabilinmesi mümkün olup, kredinin değerlendirilmesi ve takibinde de onaylanması halinde talep edilen kredi tutarı anında hesaba yatırılmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin kredi notu sicillerine göre değişiklik göstermektedir. Kredi notu en yüksek olan kişiler için yüzde 1,30 oranında faiz uygulanırken, en düşük olanlar için ise  yüzde 1,78 oranında faiz uygulanmaktadır. Ancak kişi özelinde belirtilen faiz oranları haricinde de oranlar uygulanabilinmektedir. Bu durum ise kredi değerlendirmesi sonrasında kişilere bilgilendirilmektedir.

Anında kredi başvurusu kapsamında kişilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Sigorta kredinin teminatı için zorunlu olarak tutulmaktadır. Ödemeleri ise kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık göstermektedir. Yine kampanya dahilinde en az 1.000 Türk Lirası, en fazla ise 35 bin Türk Lirası kredi alınabilinmektedir. Bu tutarın üzerinde kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi

Telefonda kredi kampanyası dahilinde QNB Finansbank’tan 48 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin Türk Lirası kredi temin etmek isteyenlerin yüzde 1,30 faiz oranı ile aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 148,76 Türk Lirası, vade sonunda ödemeleri gereken toplam tutar ise 7 bin 140,62 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Yüzde 1,78 oranında faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi ödemesi 167,55 Türk Lirası, toplam ödeme ise 8 bin 42,54 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.