Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Bank Uzman Yardımcısı Kadrosuna Banka Personeli Alımı Yapacak!

Aktif Bank Uzman Yardımcısı Kadrosuna Banka Personeli Alımı Yapacak!

-

Aktif Yatırım Bankası, Özel Bankacılık Raporlama Bölümü’nde istihdam etmek üzere Uzman Yardımcısı kadrosuna banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Aktif Yatırım Bankası tarafından duyurulan banka personeli alım ilanında, iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların Ekonomi, İşletme, İstatistik gibi üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmaları talep ediliyor. Adayların alanlarında en az üç yıllık iş deneyimlerine sahip olmalarını talep eden banka, aynı zamanda iyi derecede olmak üzere hem yazılı, hem de sözlü İngilizce bilgisi talebinde bulunuyor.

İş başvurusu yapacak olan adayların insan ilişkilerinde hem sözlü, hem de yazılı olarak yüksek yeteneğe sahip olmalarını talep ederken, çözüm odaklı, dikkatli, sabırlı ve öğrenmeye istekli olarak iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Banka personeli alım ilanında belirtilen kriterler arasında bankacı adaylarının raporlama ve sunum becerilerinin gelişmiş olmalarını talep eden banka, iyi derecede ofis programı kullanılmasına, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Aktif Yatırım Bankası İş Başvurusu ve İş Detayları

Aktif Yatırım Bankası tarafından Özel Bankacılık Raporlama Bölümü’nde Uzman Yardımcısı olarak istihdam edilecek olan adayların, hem günlük, hem de dönemsel bazda olan raporlamalara hakim olmalarına önem veriyor. Adayların bölümün ihtiyaçları doğrultusunda yeni raporlar tasarlamasını önemseyen banka, sistemsel ihtiyaçların belirlenmesi ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda projeler oluşturup, bu projelerin de takiplerini ve testlerini gerçekleştirilmesini talep ediliyor.

Aktif Yatırım Bankası tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, 22 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu yaparken, banka tarafından talep edilen kriterlere dikkat etmeniz, bankanın işe alım gerçekleştirmesi için büyük önem taşımaktadır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-ozel-bankacilik-raporlama-uzman-yardimcisi-1965741

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler