TSKB Uzman Yardımcısı Kadrosuna Personel Alımı Yapacak! Başvuru İçin Son 5 Gün!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Uzman Yardımcısı kadrosu için banka personeli alımı yapacak. TSKB, son başvuruyu 12 Şubat 2018 tarihinde kabul edecek.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanı, 12 Şubat 2018 tarihine kadar gelen başvuruları almaya devam edecek. Yabancı dilde eğitim veren üniversitelerde işletme, ekonomi, endüstri mühendisliği gibi bölümlerin son sınıflarında eğitim gören ve finans ve ekonomi alanlarında yüksek lisans yapan öğrencilerin iş başvurusu yapmalarını talep eden TSKB, kaliteli bir kariyer hayali kuran gençler için oldukça avantajlı bir iş fırsatı sunuyor.

TSKB tarafından açılan banka personeli alım ilanına, geliştirecekleri projeler vasıtası ile başarı elde edecek olan gençlerin başvuru yapmaları talep ediliyor. Türkiye’de lider konumda yer alan kalkınma ve yatırım bankası TSKB tarafından organize edilecek olan Kariyer Atölyesi’nde bir araya gelecek olan gençler, motivasyon, iletişim becerileri, takım çalışması, liderlik gibi özelliklerinin gelişmesi adına önemli bir eğitime tabii tutulacaklar.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Haziran

İş başvurusu yapacak olan banka personeli adaylarının TSKB Kariyer Atölyesi’nde önemli bir eğitim alarak, hızlı bir kariyer başlangıcı yapmalarına fırsat tanıyan banka, adayların önü açık, yükselme şansının olduğu ve yöneticilik pozisyonları için uyum sağlayabilecek düzeyde eğitim almasına olanak sağlıyor.

TSKB İş Başvurusu Detayları

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde açılıp, 7 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka personeli iş başvurusu ilanına, gerekli kriterleri sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 18 Şubat 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-sinai-kalkinma-bankasi-uzman-yardimcisi-1965234

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.