Ana SayfaKredilerŞekerbank'tan Uygun Faizli Konut Kredisi! 10 Yıla Uzanan Ödeme Planı ile!

Şekerbank’tan Uygun Faizli Konut Kredisi! 10 Yıla Uzanan Ödeme Planı ile!

-

Şekerbank, kira ödemekten artık sıkılan, kendi evinin sahibi olmak ya da ev satın alarak yatırım yapmak isteyenlere özel 120 ay vadeli konut kredisi kampanyası sunuyor.

Avantajlı ödeme planları ve uygun faiz oranları ile konut kredisi desteği veren Şekerbank, hem sabit faizli eşit taksit ödemeleri ile, hem artan taksit ödemeleri ile hem de kişiye özel esnek ödemeli planlar sunmaktadır.

Müşterilerinin satın almayı planladıkları evin değerinin ekspertiz raporunun yüzde 80’ini kadar kredi desteği veren Şekerbank, ekspertiz raporu için de evin metrekaresi ve konumuna bağlı olarak ücret istemektedir. Alınan sabit faizli kredinin erken ödeme yapılması durumunda kredi erken ödeme ücreti alınmaktadır. Bu ücret ise erken ödeme ücretinin talep edildiği döneme bağlı olarak değişmektedir. Eğer erken ödeme kredi vadesinde 36 ay ya da daha az kısa bir süre kalmışsa kredi tutarının yüzde 1’i kadar, eğer kalan vade 36 aydan daha uzun bir süreyse kredi tutarının yüzde 2’si kadar ücret alınmaktadır. Ayrıca teminat için de satın alınan evin ipoteği alınır. Kefilsiz konut kredisi desteği sağlayan Şekerbank, ipoteği ödemeler bittiğinde kaldırmaktadır.

120 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Şekerbank’tan alınan 120 ay vadeli ödeme planı ile 90 bin Türk Lirası konut kredisi alan kişiler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,59’dur. Sabit faizli konut kredisi sunan banka, faiz oranlarını vadeye ya da kredi tutarına göre değiştirmemektedir. Söz konusu kampanya için aylık kredi taksit ödeme tutarı 1,684.76 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 202,171.20 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler