Kuveyt Türk, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul’un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Finans sektörüne yeni bir soluk, alternatif getirmeyi amaçlayarak 1989 yılında kurulan, o günden bugüne kadar bankacılık sektöründe hem çalışanlarına hem de müşterilerine çeşitli hizmetler sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, şube ağını genişleterek yeni istihdam imkanları sağlıyor.  Çağrı Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacak olan banka, banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istiyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların İktisat, Ekonometri ve Çalışma Ekonomisi, İşletme, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ya da İBFF’nin diğer bölümlerinden mezun olunması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da muaf olmuş olmaları istenip, tüm adayların bilgisayar ve office programlarını kullanabilmeleri, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, problem çözebilmeleri, kendilerini iyi bir şekilde ifade edebilmeleri, insan ilişkilerini iyi olup, iletişim yeteneklerinin kuvvetli olmasını, her zaman müşteri, çözüm ve hedef odaklı çalışmaları istenmektedir.

Bunların yanı sıra banka personel alımlarında tüm adayların ekipteki çalışmalarına, yoğun iş temposuna uyum sağlamaları, esnek çalışma saatlerinde çalışabilmeleri, dinamik bir ortama uyum sağlamaları istenmektedir.

Adaylar sürekli ve tam zamanlı istihdam edileceklerdir. İş ilanına son başvuru tarihi 30 Mart 2018 olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-1971851?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.