Advert Advert Advert

Albaraka Türk, En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Albaraka Türk, En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında şubelerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

İş Başvuruları ve Özgeçmiş Oluşturma

Albaraka Türk Katılım Bankası, İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında şubelerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Bünyesinde istihdam etmek için Güvenlik Görevlisi alımları yapacak olan Albaraka Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir.

Albakara Türk Güvenlik Görevlisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına ilişkin olarak banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adayların İstanbul'da ikamet etmeleri ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları, sorumluluk sahibi olmaları, işe ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

5188 sayılı kanun kapsamında tüm adayların silahlı güvenlik kimlik kartına sahip olmaları istenip, yine tüm adayların boy ile kilolarının orantılı olmasını, boylarının ise en az 1.80 cm olması istenmektedir.

Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli olan adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen Albaraka Türk Katılım Bankası, tüm adayların bankacılık sektörünün gerektirmiş olduğu temsil ve ifade becerisine sahip olmalarını, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olmasını, ekip çalışmalarında başarılı, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde çalışmalarını istemektedir.

Söz konusu banka personel alımları dahilinde tüm adayların aktif olarak araç kullanabilmeleri, B sınıfı ehliyet sahibi olmaları, iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Önceki dönemlerinde 1 ve üzeri sene silahlı güvenlik görevlisi olarak istihdam etmiş adayların iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, sadece 01.01.1991 yılından sonra doğan adayların başvuruları değerlendirilecektir. Son başvuru tarihi ise 30 Mart 2018 olarak belirlenmiştir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1954596?

Albaraka Türk Katılım Bankası banka personel alımları banka iş ilanı banka iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
QNB Finansbank'tan 120 Ay Vadeli 150.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
QNB Finansbank'tan 120 Ay Vadeli 150.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Fibabanak’dan Aylık 356 TL Taksitle Anında Eğitim Kredisi!
Fibabanak’dan Aylık 356 TL Taksitle Anında Eğitim Kredisi!