Akbank’a 6 Önemli Ödül Birden!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Bonds & Loans Ödülleri’nde 6 farklı ödülün sahibi Akbank oldu!

Türkiye’de hem bankacılık, hem de finansal işlemler için en iyi şirketlerin belirlendiği 2018 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri’nde Akbank’a 6 farklı ödül geldi. Banka, gerçekleştirdiği satın alma, ulaştırma, altyapı, finansal kurumların finansmanı ve uluslararası tahvil ihracı gibi kategorilerde elde ettiği başarılar sayesinde 6 farklı ödülü arşivine götürdü.

Konu hakkında görüş ve değerlendirmelerini ileten Akbank Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Levent Çelebioğlu, 6 farklı ödül almaktan yana gururlu olduklarını, prestijli ödüllerin Akbank’ı almasının bir tesadüf değil, başarı olduğunu ifade etti.

Hollanda’nın enerji sektöründeki devi olan Vitol – VIP Turkey Enerji A.Ş.’nin Petrol Ofisi’ni satın alması konusunda sağlanan finansman ile Satın Alım Finansmanı Kategorisinde Yılın İşlemi ödülünün elde edildiğini ifade eden Çelebioğlu, Antalya Havalimanı Terminal Yatırımı için yapılan refinansman için de Ulaştırma Finansmanı Kategorisinde Yılın İşlemi ödülünü ve Altyapı Finansmanı Kategorisinde Yılın İşlemi üçüncülük ödülünün alındığını ifade etti.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

500 Milyon Dolar’lık Basel 3 uyumlu olan tahvil ihracına ek olarak 536,3 milyon Türk Lirası karşılıklı İpotek Teminatlı Menkul Kıymet İhracı ile birlikte Finansal Kurumlar Finansmanı, Yılın Uluslararası Tahvil İhracı ve Türkiye’de Yılın Tahvil İhracı kategorilerindeki ödüllerin de alındığını vurgulayan Çelebioğlu, alınan bu ödüller ile birlikte 2017 yılında Akbank’ın Türkiye ekonomisine kattığı değeri ortaya koyduğunu ifade etti.

Akbank, 2018 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri kapsamında; satın alım finansmanı kategorisinde yılın işlemi ödülünü, ulaştırma finansmanı kategorisinde yılın işlemi ödülünü, altyapı finansmanı kategorisinde yılın işlemi ödülünü, finansal kurumlar finansmanı kategorisinde ikincilik ödülünü, yılın uluslararası tahvil ihracı kategorisinde ikincilik ödülünü, Türkiye’de yılın tahvil ihracı kategorisinde de üçüncülük ödülünü aldı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.