Ana SayfaKredilerDenizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!

Denizbank’tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, sabit faiz seçeneği ile müşterilerine 25 yıla kadar uzanan ödeme planı ile ev kredisi sunuyor.

Konut kredisi kampanyası düzenleyen ve sunan Denizbank, müşterilerinin satın alacak evin ilk olarak ekspertiz raporunu oluşturuyor. Ekspertiz raporu bankanın anlaşmalı olduğu eksper tarafından yapılıp, rapordaki evin değerinin yüzde 80’i kadar konut kredisi veriliyor. Ortalama 700 Türk Lirası ekspertiz ücreti tahsil eden banka, yüzde 1,45’ten başlayan faiz oranı uyguluyor.

Faiz oranı düzenlenen ödeme planlarına göre farklılık gösteriyor. 120 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,45 oranında, 120 aydan 300 aya kadar olan ödeme planlarında ise yüzde 1,47 oranında faiz uygulanıyor. Azami vade süresi 300 ay yani 25 yıl olup, konut kredisi başvurusu hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesinden hızlı bir şekilde ön onaylı olmak şartıyla yapılabiliniyor. Bireyler banka şubelerine kadar gidip saatlerce sıra beklemeden, kredilerinin onaylanıp onaylanmayacağını anında başvuru imkanı ile öğrenebiliyorlar.

Bireylerin kredi kullanımında konut sigortası, hayat sigortası ve DASK yaptırmaları gerekiyor. Sigortaları banka aracılığı ile yaptıran kişilerin faiz oranlarında yüzde 0,02 oranında indirim yapılıyor. DASK ile konut sigortası ödemeleri evin bulunduğu konuma ve metrekaresine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor.

Denizbank’tan 100.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Denizbank’tan 300 ay vadeli ödeme planı ile 100 bin Türk Lirası konut kredisi alan kişilerin aylık ödemleri gereken kredi taksit ücreti  bin 488,69 Türk Lirası oluyor.  Aylık ve yıllık toplam maliyet oranları ise sırası ile yüzde 1,6198 ve yüzde 19.4382’dir. Aynı kredi tutarı 120 ay vadeli ödeme planı ile alındığında aylık kredi ödemesi bin 763,40 Türk Lirası, aylık ve yıllık maliyet oranları ise yüzde 1.6083 ve yüzde 19.2993’tür.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.