Aktif Bank, En Az Lise Mezunu Teknik Görevlisi Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, Ulaşım Şirketinin Kahramanmaraş Bölgesi’nde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Aktif Yatırım Bankası, Ulaşım Şirketinin Kahramanmaraş Bölgesi’nde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Aktif Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında  Teknik Görevlisi alımları gerçekleştirilecek. Adaylar Kahramanmaraş’ta istihdam edilecek. Bu nedenle de kişilerin bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da iş başvurularının olumlu değerlendirilmesi halinde o lokasyonda ikamet edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Saha Teknik Görevlisi alımları yapacağını açıklayan Aktif Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların Endüstri Meslek Lisesi’nin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ya da bu bölümlere eş değer bölümlerden yahut Elektrik MYO okulundan mezun olmaları istenmektedir.

Tüm adayların söz konusu alanda en az 1 senelik deneyimlerinin bulunmasını isteyen banka, başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların 35 yaş ve altında olmaları istenmektedir. Yine tüm adayların B Sınıfı ehliyetlerinin olması, aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri istenip, diksiyonlarının da düzgün olmasını, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, problem çözmede başarılı olmaları, planlama yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde iyi olmaları, stratejik düşünmelerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenin istihdam edilecek olup, bu çalışma sistemine uygun olunması istenmektedir.

Teknik Görevlisi Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Aktif Yatırım Bankası’nın yapacağı banka personel alımları için başvurular 11 Şubat 2018 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi 11 Nisan 2018 tarihidir. Banka bu tarihten sonra adayların CV’lerini inceleyip, şartlara uygun olanlar ile iletişime geçecektir.

Aktif Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-teknik-gorevli-1980883?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.