Anasayfa Banka İş İlanları Aktif Bank, En Az Lise Mezunu Teknik Görevlisi Alımları Yapacak!

Aktif Bank, En Az Lise Mezunu Teknik Görevlisi Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, Ulaşım Şirketinin Kahramanmaraş Bölgesi’nde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Aktif Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında  Teknik Görevlisi alımları gerçekleştirilecek. Adaylar Kahramanmaraş’ta istihdam edilecek. Bu nedenle de kişilerin bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da iş başvurularının olumlu değerlendirilmesi halinde o lokasyonda ikamet edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Saha Teknik Görevlisi alımları yapacağını açıklayan Aktif Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların Endüstri Meslek Lisesi’nin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ya da bu bölümlere eş değer bölümlerden yahut Elektrik MYO okulundan mezun olmaları istenmektedir.

Tüm adayların söz konusu alanda en az 1 senelik deneyimlerinin bulunmasını isteyen banka, başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını, tüm adayların 35 yaş ve altında olmaları istenmektedir. Yine tüm adayların B Sınıfı ehliyetlerinin olması, aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri istenip, diksiyonlarının da düzgün olmasını, insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, problem çözmede başarılı olmaları, planlama yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde iyi olmaları, stratejik düşünmelerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenin istihdam edilecek olup, bu çalışma sistemine uygun olunması istenmektedir.

Teknik Görevlisi Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Aktif Yatırım Bankası’nın yapacağı banka personel alımları için başvurular 11 Şubat 2018 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi 11 Nisan 2018 tarihidir. Banka bu tarihten sonra adayların CV’lerini inceleyip, şartlara uygun olanlar ile iletişime geçecektir.

Aktif Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-teknik-gorevli-1980883?

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

two × three =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,792BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,026TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler