Etiket:

Aktif Bank

Aktif Bank, En Az Önlisans Mezunu Teknik Görevli Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, Ulaşım Şirketinin Kahramanmaraş Bölgesi'nde görevlendirmek üzere en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Aktif Yatırım Özel Bankacılık Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası A. Ş., yayımlamış olduğu yeni ilana göre, bünyesinde çalıştırmak üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Aktif Yatırım Bankası Özel Bankacılık Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası iş ilanları arasında yer alan ilana göre, Aktif bank tarafından personel alımı gerçekleştirilecek.

Aktif Bank Ankara ve Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Türk bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Aktif Yatırım Bankası, yayınlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Aktif Bank Mobil Bankacılık Alanında Çalışma Arkadaşı Alacak!

Türk bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Aktif Bank, yayınladığı bir iş ilanı ile İstanbul’da bünyesinde çalıştırmak üzere ekip arkadaşı aradığını duyurdu.

Aktifbank ve PTT’den N Kolay İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank PTT İhtiyaç Kredisi için internet üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak 60 bin TL'ye kadar anında başvuru yapmanız mümkün. Başvuru için banka şubelerine kadar gitmenize gerek yoktur.

Aktif Bank Yeni Personel Alımı Yapacak!

Her gün banka personel alımları dahilinde yüzlerce yeni ilan yayımlanmaya devam ediyor. Aktif Bank, yayımlanış olduğu bu yeni iş ilanı vasıtası ile Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Birimi’nde görevlendirmek üzere yeni personel alımı gerçekleştirecek.

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu yapmanız halinde karşılaşacağınız faiz oranı %1,79. 48 ay vadeli ödeme planı sunan banka, değişen tüm vade sürelerinde de faiz oranlarını sabit tutmaktadır. Başvurunuzu gerçekleştirmek için ise ilk yapmanız gereken müşteri profili oluşturmaktır.

Aktif Bank, Satış Yöneticisi Alımı Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Yatırım Bankası, Ankara’daki şubelerinde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Aktif Bank’ın Yeni Markası Girişimcilere Destekler Sunacak!

Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer tarafından yapılan açıklamada, Türkiye’de 10 girişimden sadece 1 tanesinin yoluna devam edebildiğini, bu bağlamda girişimcilere hem danışmanlık, hem de finansal destek ihtiyacının karşılanması için İnovaban’ı kurduklarını ifade etti.

Çalık: Aktif Bank Büyük Yatırımlar Yaptı! Yatırımlar ve Büyüme Devam Edecek!

Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, 2017 ile ilgili değerlendirmelerini ve 2018'e ait öngörülerini açıkladı.

Aktif Bank, Türkiye Geneli Bölge Satış Yöneticisi Alımları Yapacak!

Aktif Yatırım Bankası, bankanın Satış Yönetim ekibinde, Türkiye geneli tüm bölgelerde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Aktif Bank’ın İnovasyonlarına İnovaLig Ödülü!

Aktif Bank tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda, finansal alanda birçok ilki hayata geçirmeyi başardı. Bu çalışmalar ise İnovaLig tarafından ödüllendirildi.

Aktif Bank’tan Maaşını PTT’den Alan Emeklilere Anında İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankalarından olan ve hizmet vermeye başladığı günden bu güne kadar şubeleşerek değil, alternatif dağıtım kanalları ile yeni nesil bankacılık yapma felsefesini benimseyen Aktif Bank, maaşlarını PTT'den alan emekli müşterileri için emekli kredisi sunuyor.

Aktif Bank Şube Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!

Aktif Bank, banka mevzuatlarına uygun koşullarda, kalite odaklı çalışabilecek Şube Gişe Görevlisi alımları gerçekleştirecek.