Ana Sayfa Gündem Yapı Kredi'ye 4. Kez Türkiye'nin En İyi Bankası Ödülü

Yapı Kredi’ye 4. Kez Türkiye’nin En İyi Bankası Ödülü

-

Euromoney’nin geleneksel olarak düzenlediği Dış Ticaret Finansmanı Müşteri Araştırması sonuçlarında bu sene Yapı Kredi Bankası 4. defa Türkiye’nin En İyi Bankası ödülünü aldı.

Yapılan araştırma doğrultusunda Yapı Kredi Bankası’nın, katılımcı sayısının geçen seneye göre yüzde 80 oranında yükseldiği gözlemlendi. Dış Ticaret Finansmanı kategorisinde 2015 yılından bugüne kadar Türkiye’nin En İyi Bankası seçilen banka, Kurumsal ve Ticari Bankacılık ile beraber KOBİ Bankacılığı alanlarında alternatif finansman ürünleri ve müşterilerinin tahsilat risklerini, finansman ihtiyaçlarını en doğru şekilde yönetmelerine imkan veriyor.

Banka kaynaklı Türk Lirası-YP krediler, sigortalı ihracat finansmanı, forfaiting, ihracat fakt

oringi ve benzer gibi sevk öncesi ile sonra finansman olanaklarına ek olarak Yapı Kredi Bankası, Türk Eximbank İhracat Kredi Programları ile TCMB finansman kaynaklarını da müşterilerinin kullanımına sunuyor.

“İlk Kez Uluslararası ve Çokuluslu Firmalara Odaklı Servis Modeli”

Ana hissedarlarından UniCredit ile birlikte iştiraklerinin faaliyet göstermiş olduğu ülkelerde deneyim, uzmanlık ve finansman kaynaklarını da müşterileri ile buluşturan banka, bunların yanı sıra da yurt dışındaki geniş muhabir ağı ile de müşterilerine avantajlı çözümler sunuyor. Yapı Kredi, uluslararası ile çokuluslu firmalara odaklı servis modelini ülkemizde ilk kez faaliyete geçirdi. Yapılandırılmış Dış Ticaret Finansmanı ekibi ile de müşterilerini EKF, SACE, Euler Hermes vb geleneksel ihracat kredi kuruluşlarının desteğiyle bir araya getiriyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,414BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler