Ana SayfaGündemYapı Kredi'ye 4. Kez Türkiye'nin En İyi Bankası Ödülü

Yapı Kredi’ye 4. Kez Türkiye’nin En İyi Bankası Ödülü

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Euromoney’nin geleneksel olarak düzenlediği Dış Ticaret Finansmanı Müşteri Araştırması sonuçlarında bu sene Yapı Kredi Bankası 4. defa Türkiye’nin En İyi Bankası ödülünü aldı.

Yapılan araştırma doğrultusunda Yapı Kredi Bankası’nın, katılımcı sayısının geçen seneye göre yüzde 80 oranında yükseldiği gözlemlendi. Dış Ticaret Finansmanı kategorisinde 2015 yılından bugüne kadar Türkiye’nin En İyi Bankası seçilen banka, Kurumsal ve Ticari Bankacılık ile beraber KOBİ Bankacılığı alanlarında alternatif finansman ürünleri ve müşterilerinin tahsilat risklerini, finansman ihtiyaçlarını en doğru şekilde yönetmelerine imkan veriyor.

Banka kaynaklı Türk Lirası-YP krediler, sigortalı ihracat finansmanı, forfaiting, ihracat fakt

oringi ve benzer gibi sevk öncesi ile sonra finansman olanaklarına ek olarak Yapı Kredi Bankası, Türk Eximbank İhracat Kredi Programları ile TCMB finansman kaynaklarını da müşterilerinin kullanımına sunuyor.

“İlk Kez Uluslararası ve Çokuluslu Firmalara Odaklı Servis Modeli”

Ana hissedarlarından UniCredit ile birlikte iştiraklerinin faaliyet göstermiş olduğu ülkelerde deneyim, uzmanlık ve finansman kaynaklarını da müşterileri ile buluşturan banka, bunların yanı sıra da yurt dışındaki geniş muhabir ağı ile de müşterilerine avantajlı çözümler sunuyor. Yapı Kredi, uluslararası ile çokuluslu firmalara odaklı servis modelini ülkemizde ilk kez faaliyete geçirdi. Yapılandırılmış Dış Ticaret Finansmanı ekibi ile de müşterilerini EKF, SACE, Euler Hermes vb geleneksel ihracat kredi kuruluşlarının desteğiyle bir araya getiriyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.