Ana SayfaBanka İş İlanlarıICBC Turkey Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

ICBC Turkey Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!
I

-

ICBC Turkey tarafından yapılan işe alım duyurusunda Gişe Yetkilisi pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

ICBC Turkey Banka Personel Alımları

ICBC Turkey bünyesinde görev verilmek üzere Gişe Yetkilisi personel alımı yapılıyor. ICBC Turkey yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve ICBC Turkey iş başvurusu yaparak Gişe Yetkilisi olarak çalışma talebini ileten kişilerin; üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmuş olan banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Ayrıca adayların İngilizce’de ileri düzey bilgiye sahip olmalarını önemseyen banka, erkek adaylar için askerlik görevinin yerine getirilmiş olmasına veya en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor. İş başvurusu yapacak olan adayların iletişim yeteneğinin güçlü olmasına önem veren ICBC Turkey, çözüm ve hedef odaklı çalışma yapabilecek adayları ön planda tutuyor.

ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

ICBC Turkey iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişiler işe alınmaları halinde Banka’nın yasal mevzuata ve ICBC Turkey’in prosedürleri doğrultusunda müşterilerin cari hesapları konusundaki tüm nakit ve operasyonel işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda görev alınmasından sorumlu olacaklar. ICBC Turkey iş başvuruları 28 Eylül 2109 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-gise-yetkilisi-2350753

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol