ING Bank, Dönemsel ve En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapacak!

0

ING Bank, Finans departmanında dönemsel ve proje bazlı görevlendirmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

ATM İzleme ve Mutabakat Ser. Dönemsel Eleman alımları yapacak olan ING Bank,şartlara uygun olan adayları Kahramanmaraş’taki şubelerinde istihdam edecektir.

ING Bank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenip,tüm adayların MS Office programlarına hakim, ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istenmektedir.

ATM’lerin izlenmesi, en az kesinti ile hizmet vermelerinin sağlanması, şube ATM sorumluları ile Cit Personellerien telefon ve Helpdesk vererek birinci seviye arızaların giderilmesinin sağlanması, birinci seviye giderilmeyen ATM arızaları ikinci seviye anlaşmalı olunan firmalara kayıt aça işlemleri yapılara takiplerinin ve koordinasyonlarının sağlanması işleri yapılacak olup, adayların bu kapsamda insan ilişkilerinin iyi olması,takım çalışmaların başarılı olmaları, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olması, zaman yönetiminde iyi olmaları, sorumluluk bilincinin de gelişmiş olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacak adaylar TM asa mutabakat sorunlarının elektronik e-journal üzerinden çözümlenmesini sağlayıp, Cit firmalarıyla teknik servis firmalarını sahada buluşturacak, müdahalenin sağlanması kapsamında koordinasyon gerçekleştirilecek, ilgili iş birimleriyle operasyonel süreçler kontak halinde olup, çağrı merkezinden gönderilen şikayetleri yanıtlamak ve gerekli aksiyonların alınması gerçekleştirecekler. 2 Vardiya şeklinde istihdam edilecek olan adayların sabah 09.00 ile akşam 18.00 arası ya da öğlen 12.00 ile akşam 20.00 arası çalışmaya uygun olmaları, stresle başa çıkabilmeleri, öğrenmeye, gelişmeye ve araştırmaya her zaman meraklı olmaları¸değişime çok hızlı bir şekilde adapte olmaları istenmektedir.

ING Bank Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 29 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-atm-izleme-ve-mutabakat-ser-donemsel-eleman-1995649

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın