Garanti Bankası’ndan 25.000 TL’ye Kadar Anında İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası, tüm bireysel harcamalar için müşterilerine yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Garanti Bankası, tüm bireysel harcamalar için müşterilerine  yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi findeks notuna göre farklılık gösteriyor. Kredi notu yüksek olanlar için yüzde 1,39 oranında, düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. Ancak bankanın yine müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Uygun Faiz ile Avantajlı Ödeme Planları!

Azami olarak 48 ay yani 4 yıla kadar uzana geri ödeme planları oluşturan ve sunan banka, ödeme planlarında müşterilerinin aylık gelirlerini dikkate alıyor. Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunulup, kredi başvuruları banka şubelerine kadar gitmeden yapılabiliniyor. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu hem Garanti İnternet kanalı ile hem de Garanti Cep kanalı ile yapılabiliniyor. Anında kredi başvurusunun onaylanması halinde de müşterilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan banka vadesiz TL hesaplarına finansmanlarını yatırıyor. Ancak burada bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Hızlı kredi başvurularında sadece 25 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı tanınıyor. Banka şubelerinden yapılan başvurularda 25 bin TL üzeri kredi verilebiliyor.

Anında 25.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan alınan 25 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için düzenlenen 48 ay vadeli ödeme planında yüzde 1,39 oranında faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemesi 760,97 Türk Lirası, geri yapılacak toplam ödeme 36 bin 526,67 Türk Lirası, yüzde 1,59 oranında faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemsi 799,86 Türk Lirası, geri yapılacak toplam ödeme ise 38 bin 393,42 Türk Lirası olmaktadır. Kredi tutarının binde beşi kadar tek seferlik kredi tahsis ücreti alınıp, 25 bin TL için bu tutar 125 TL olmaktadır. Bunun yanı sıra tüm müşterilerin kredi geri ödemelerinde hayat sigortası yaptırmaları da zorunludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.