Ana SayfaKredilerGaranti Bankası'ndan 25.000 TL'ye Kadar Anında İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası’ndan 25.000 TL’ye Kadar Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, tüm bireysel harcamalar için müşterilerine  yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi findeks notuna göre farklılık gösteriyor. Kredi notu yüksek olanlar için yüzde 1,39 oranında, düşük olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. Ancak bankanın yine müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Uygun Faiz ile Avantajlı Ödeme Planları!

Azami olarak 48 ay yani 4 yıla kadar uzana geri ödeme planları oluşturan ve sunan banka, ödeme planlarında müşterilerinin aylık gelirlerini dikkate alıyor. Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunulup, kredi başvuruları banka şubelerine kadar gitmeden yapılabiliniyor. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu hem Garanti İnternet kanalı ile hem de Garanti Cep kanalı ile yapılabiliniyor. Anında kredi başvurusunun onaylanması halinde de müşterilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan banka vadesiz TL hesaplarına finansmanlarını yatırıyor. Ancak burada bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Hızlı kredi başvurularında sadece 25 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı tanınıyor. Banka şubelerinden yapılan başvurularda 25 bin TL üzeri kredi verilebiliyor.

Anında 25.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan alınan 25 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için düzenlenen 48 ay vadeli ödeme planında yüzde 1,39 oranında faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemesi 760,97 Türk Lirası, geri yapılacak toplam ödeme 36 bin 526,67 Türk Lirası, yüzde 1,59 oranında faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemsi 799,86 Türk Lirası, geri yapılacak toplam ödeme ise 38 bin 393,42 Türk Lirası olmaktadır. Kredi tutarının binde beşi kadar tek seferlik kredi tahsis ücreti alınıp, 25 bin TL için bu tutar 125 TL olmaktadır. Bunun yanı sıra tüm müşterilerin kredi geri ödemelerinde hayat sigortası yaptırmaları da zorunludur.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.